24.10.2021

יום ראשון

באדיבות דוברות אלביט מערכות

חברת הבת בארה"ב של אלביט מערכות זכתה בחוזה בסך 54 מיליון דולר עבור מערכות ראיית לילה דו-עיניות מתקדמות לצבא היבשה של ארה"ב

אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ: ESLT, TASE: ESLT) ("אלביט מערכות" או "החברה") הודיעה בסוף השבוע בהמשך להודעת החברה מה-22 באוקטובר 2020, כי חברה הבת שלה בארצות הברית, Elbit Systems of America LLC. ("אלביט מערכות אמריקה"), זכתה בהזמנת ייצור שניה, בסכום של כ-54 מיליון דולר, לספק מערכות ראיית לילה מתקדמות דו-עיניות מסוגEnhanced Night Vision Goggle – Binocular (“ENVG-B”), וכן לספק חלקי חילוף, תמיכה לוגיסטית וציוד בדיקה עבור צבא היבשה של ארה"ב.

ההזמנה תבוצע ברואנוק, וירג'יניה ותסופק עד פברואר 2023. הזמנה זו הינה חלק מחוזה מסוג Other Transaction Authority – “OTA” אשר עשוי להגיע עד סכום מקסימלי של כ-442 מיליון דולר.

רענן הורוביץ, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמריקה, אמר: "מערכות ה-ENVG-B של אלביט מערכות אמריקה מספקות ללוחמים התמצאות סביבתית חסרת תקדים במצבים של תנאי ראות מוגבלים וכן קטלניות מוגברת באמצעות הרכשת מטרות מהירה יותר ויתרונות נוספים, המשנים את כללי המשחק בשדה הקרב".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מיון כרמל ערוך ומוכן לכל תרחיש

תוך מורכבות התנהלות בזמן קורונה תרגל מיון כרמל אירוע רב נפגעים גדול. בתרגיל בחנו אנשי פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות את צוותי מיון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות