05.12.2021

יום ראשון

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי צילום: דוברות עיריית יקנעם

חברה בינלאומית מובילה בתחומה ובעלת שם עולמי שוקלת להקים את מרכז הפיתוח שלה בפארק ההיי טק של יקנעם

ראש העיר, סימון אלפסי להנהלת החברה: "מקומכם פה, נסייע בכל דבר, מתחייב ללוות אתכם אישית"

פארקי ההיי טק של יקנעם ממשיכים לעורר עניין בקרב חברות בינלאומיות מובילות, ולאחרונה נערכה פגישה בהשתתפות ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי וצוות מקצועי עם נציגי הנהלת חברה בינלאומית מובילה שהתרשמו מאוד מפארקי ההיי טק שבעיר ומהחברות שבהם, ושוקלים אפשרות לפתוח כאן את מרכז הפיתוח של חברתם. מכיוון שהדבר טרם נסגר, לא ניתן לפרסם את שם החברה, אך ניתן להגיד שמדובר בחברה ותיקה ופעילה מאוד שמוצריה נמצאים במיליוני בתים בעולם.

ראש העיר סיפר לנציגי הנהלת החברה על יקנעם ועל פארקי ההיי טק ביישוב הכוללים חברות בינלאומיות מובילות לרבות חברות רפואיות. רה"ע סיפר גם על מערכת החינוך היישובית המצטיינת והדגיש את שיתופי הפעולה בין התיכון היישובי לחברות בפארק ההיי טק. בנוסף לכך ציין אלפסי שתושבי העיר נהנים מאיכות חיים גבוהה, והדגיש שהשילוב של חינוך מצוין, איכות חיים גבוהה, מגורים בעיר ירוקה בטבע והייטק מושך ליישוב אוכלוסיות חזקות שרוצות להיות חלק מן ההצלחה וחלק מן החלום. נציגי הנהלת החברה הבינלאומית סיפרו שרוב החזון והתכניות של החברה השתנו, ואלו מתמקדים עתה בייצור ופיתוח רפואי. הנציגים אמרו שהם מחפשים מקום בישראל בו יתחילו לפתח סטרטאפים חדשים שלהם. הם ציינו את התרשמותם הרבה מן הנעשה בעיר, לרבות קידום פארק ההיי טק ומערכת החינוך היישובית. הם התרשמו מאוד מכך שפארק ההיי טק מוביל בתחום הרפואי ומשמש מרכז למכשור רפואי. במהלך הפגישה הוקרן סרטון על הפעילות בפארק ההיי טק, והאורחים ראו שומעו על חלק מהפיתוחים שיוצאים מכאן לעולם כולו, ועל פעילות הרשות המקומית והעזרה הרבה שלה לחברות השונות.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

"שמחנו מאוד לפגוש את נציגי הנהלת החברה הבינלאומית ולהציג להם את העיר ואת פארקי ההיי-טק שלנו. יקנעם היא עיר היי-טק מובילה ולפארקי ההיי-טק שלנו יש שם עולמי. הפארקים כוללים חברות מובילות, חברות רפואיות, סטרטאפים ועוד, ואנו מלווים אישית כל חברה וכל יזם. אמרתי לנציגי ההנהלה שהניסיון שלנו בתחום קליטת חברות מובילות הוא רב, ואני יודע שהפארק היישובי הוא המקום הטוב ביותר עבור החברה שלהם.  התחייבתי בפני הנציגים שאם יבחרו להקים ביקנעם את מרכז הפיתוח, אני אישית אלוה אותם מול משרדי הממשלה, והעירייה תעמוד לרשותם כפי שעד היום דאגנו וליווינו כל חברה שהגיעה ליקנעם. אנו נסייע להם בכל מה שצריך".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות