04.07.2022

יום שני

בתמונה: עו"ד נרדין סבית ג'טאס, יועצת משפטית הממונה על הגיוון התעסוקתי ברמב"ם, על רקע התערוכה הנושאית: "גיוון זה אני". קרדיט: הקריה הרפואית רמב"ם.

זו לא הצגה, זו שגרת חיים: יום הגיוון הבינלאומי צוין ברמב"ם

יום הגיוון הבינלאומי צוין היום ברמב"ם בהפנינג מיוחד שמרכזו ההצגה של התיאטרון העברי: "שוקו-וניל" בכיכובם של הקומיקאי ארז שלם והשחקנית אביבה נגוסה. ההצגה מספרת את סיפורה של סטודנטית ישראלית ממוצא אתיופי, הלומדת באוניברסיטת תל-אביב ומנסה לשכור לעצמה דירה בשכונת רמת אביב. הקומדיה ישראלית הזו ראתה אור על הבמה רגע לפני פרוץ המהומות של בני הקהילה האתיופית לפני מספר שנים, ומציפה את סוגיית הגיוון הישראלי היישר אל הצופה.

עם כניסת עובדי רמב"ם לאודיטוריום, ליוותה אותם תערוכה ייחודית בשם: "גיוון זה אני", בה נחשפו העובדים לאוכלוסיות הגיוון השונות. בטרם החלה ההצגה, נשא דברים אלי בן-שלוש, מנהל כוח האדם בקריה הרפואית רמב"ם: "משפחת רמב"ם תמיד הייתה דוגמה ומופת לרב-תרבויות ודו-קיום, שמייצג את החברה הישראלית על כל גווניה".

עו"ד נרדין סבית ג'טאס, יועצת משפטית הממונה על הגיוון התעסוקתי ברמב"ם: "נושא הגיוון האנושי של בית החולים תמיד עומד לנגד עינינו, שכן אנו מטפלים במגוון רחב מאד של מטופלים המכיבים את כל קצוותיה של החברה החיה בישראל. הצורך לשמור על גיוון אנושי בקרב עובדינו, הוא זה שמבטיח את הצלחת הטיפול וההבראה של מטופלינו היקרים, אזרחי כל מדינת ישראל".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות