23.05.2022

יום שני

ראש העיר רונן מרלי צילום: דוברות העירייה

זוכרים את הנופלים בנהריה

משפחות שכולות, רב העיר, נהריה, הרב ישעיהו מייטליס, ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, חברי מועצת העיר, יו"ר יד לבנים נהריה, הגב' סימה רוזנבאום, נציגי כוחות הביטחון וההצלה ותושבים רבים, השתתפו הערב, יום שלישי, בטקס העירוני לפתיחת אירועי ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה שהתקיים בגל-עד בשכונת אוסישקין בנהריה.

צילום: דוברות העירייה

״אנו מאוחדים הערב תחת הכאב הלאומי המשותף, כאבו העצום של עם אשר שכל את מיטב בניו ובנותיו. ללא אהבת המולדת שלנו, הדבקות במשימה, החתירה לניצחון, הרעות, התעוזה, הדוגמה האישית וטוהר הנשק, לא יכון כאן עם חופשי בארצו. עוצמתה של מדינת ישראל נמדדת באנשיה ובאמונה בצדקת הדרך. אתם המשפחות שילמתם מחיר יקר, אדייק ואומר- המחיר היקר מכל! ואנו מתייצבים כאן לזכור ולהצדיע להם", אמר ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, בנאומו הערב בטקס. ״במשימה החשובה מאין כמוה, על הגנת המולדת, אנו עם אחד ומאוחד- אין שמאל ואין ימין, אין דתי ואין חילוני, אין עולה חדש או יליד הארץ – אחים אנחנו, אחים לנשק, אחים ושותפים לגורל״, הוסיף מרלי.

מחר, יום רביעי, בשעה 11:00, יתקיים טקס האזכרה הממלכתי בבית העלמין הצבאי בנהריה.

במהלך יום הזיכרון מוקרנים על המסכים האלקטרוניים בשדרות הגעתון בנהריה שמות הנופלים. יהי זכרם ברוך!

צילום: דוברות העירייה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות