30.07.2021

יום שישי

Haifa Municipality - The Spokesperson, Publicity and Advertising Division

ועדת הכספים של הכנסת דחתה לבקשת עיריית חיפה את ההצבעה על הפרטת נמל חיפה

ראש העיר עינת קליש רותם: "המכרז להפרטת נמל חיפה יכשל בשל חוסר שיתוף פעולה עם העירייה ומהלכים סותרים אותם מובילה המדינה"

את הדברים אמרה ראש העיר עינת קליש רותם, בדיון סוער שהתקיים היום [ג'] בוועדת הכספים בנושא הפרטת נמל חיפה. ראש העיר הביעה את התנגדותה לקידום המהלך שנעשה ע" המדינה בחוסר שקיפות וללא שיתוף העירייה כפי שנדרש וכפי שנעשה בעבר עם הפרטת נמל אילת.

"לחזית הים העירונית משמעות אדירה לעתיד העיר ופתיחתה אל הים. לא ניתן לממש את החזון החשוב הזה ללא שותפות מלאה עם העירייה ושילובה בתכנון העירוני".  לא ייתכן לממש את החזון בעוד שהמדינה מקדמת בזרוע אחרת באמצעות חנ"י תכניות לנמל דלק ואחסון דלקים בשטח המיועד להפרטה ונמצא בסמיכות מיידית לחזית הים באופן שימנע את הקמתה.

מדובר בפגמים הנובעים מהעדר שיתוף אי העברת מסמכים ומידע לעירייה פגמים שלא יאפשרו את מימוש החזון בשטח המיועד להפרטה.בנוסף, קיימים לדעת גורמי העירייה פגמים מינהלתיים לגבי דרך ההפרטה, אותם הציגו ראש העיר וסגניה ליו"ר ולחברי הוועדה בכנסת.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות