13.06.2021

יום ראשון

התפקיד החדש של יורם(סיפור חקירה)

למשרד שלי, אמנון רודס חקירות, מגיעים מדי יום, אנשים מודאגים, שמחפשים את אמת, אבל לא תמיד יודעים מה לעשות איתה, אחרי שמגלים אותה. לפעמים, הם מופתעים, מהדברים המתגלים, ולפעמים, הגילויים עונים על החשדות וסה"כ מאפשרים למי שהזמין את החקירה, להתעמת עם החשדות ועם החשודים בדבר העבירה.

אקדים מראש ואציין, שכל השמות המופיעים בסיפור, הינם שמות בדויים. המקרה שלפנינו עוסק בצעיר חיפאי בשם יורם, בן 32 שהתחיל לעבוד לפני כמה חודשים במשרד לאדריכלות באזור ההייטק בהרצליה. יורם, נשוי טרי ליעל, בת 28, סיים את לימודי האדריכלות בטכניון בהצטיינות, עבר בין כמה מקומות עבודה, עד שהתקבל למשרד אדריכלות של מעוז ובניו, משרד אדריכלים וותיק ובעל מוניטין באזור המרכז. בני הזוג גרים בדירה חדשה שרכשו באור עקיבא, שם יעל עובדת כמעצבת פנים עצמאית. בזכות תנופת הבנייה באזור חדרה ואור עקיבא, יעל עסוקה מעל הראש, והיא מתחילה לעבוד משעה שמונה בבוקר ועד שמונה בערב.

אבל יש דבר אחד, שיעל שמה לב בזמן האחרון. יורם מגיע מדי יום מהעבודה, אחרי השעה עשר בלילה, עייף וטרוד. הוא מתרץ את האיחורים שלו, בעומס בעבודה, בהיותו עובד חדש שצריך ללמוד את החומרים, ושבאמת, "אם היא לא מאמינה לו", היא יכולה להתקשר לעבודה ולשאול. עם זאת, יעל שמה לב, לכמה פרטים, שהיו מביכים את יורם אם היא הייתה שואלת על הפשר שלהם. היא הגיעה אליי אחרי חודש שיורם התחיל את העבודה שלו, והמשיך להגיע באופן קבוע בשעות מאוחרות הביתה. הוא אפילו כבר לא טרח להסביר את עצמו. עוד לפני שיעל הגיעה אליי, היא הספיקה לברר כמה פרטים על מקום העבודה החדש של יורם, שעובדים בו בעיקר חבר'ה צעירים מאזור המרכז, רובם רווקים.

על מנת לעקוב מקרוב אחר צעדיו של יורם, באחד הימים הגעתי למשרד של מעוז ובניו, הצגתי את עצמי כאיש תקשורת של הבניין ושעליי לבצע תיקון בקווי התקשורת של המשרד. בזמן שהייתי שם, עקבתי אחרי האינטראקציה בין העובדים ושמתי לב להסתודדויות של יורם עם אחת העובדות במשרד. לא היה לי ספק, שיש שם קשר שהוא מעבר ליחסים בין עמיתים לעבודה. לקראת שעת סגירת המשרד, "סיימתי" את עבודות התיקון שלי, ונכנסתי לרכב שלי, כדי לראות את העובדים יוצאים מהעבודה. ואכן, בשעה 17:00 בדיוק, יורם וחברתו, יצאו ביחד מהמשרד, ונכנסו מיד למכוניתו של יורם. עקבתי אחריהם עד אחת השכונות היוקרתיות בהרצליה פיתוח, שם יורם החנה את רכבו, נכנס לבניין מגורים יוקרתי עם הצעירה, ורק כעבור 4 שעות יצא ממנו לבדו.

כשאני נוסע אחריו, התקשרתי ליעל וסיפרתי לה את הממצאים שלי. היא הודתה לי, ואמרה לי שהיא תעדכן אותי בהמשך, האם היא עדיין תצטרך את שירותיי. אחרי שבוע, היא התקשרה אליי, וסיפרה לי, שבאותו היום, כשיורם הגיע הביתה, היא החליטה שהיא שמה סוף פסוק למצב שנוצר, והעמידה לפניו אולטימטום, או שהוא מוצא מקום עבודה אחר ובוחר בה, או שהוא עוזב מיידית את הבית. יורם שהיה מופתע, מהצעד של יעל, ומזה שהיא עקבה אחריו, החליט שהוא בוחר בה, גם מפני שהוא, למרות הרומן שניהל עם האדריכלית במשרד, מאד אהב את יעל, וגם מפני, שהעבודה במשרד האדריכלים התבררה כלא מתאימה לשאיפות שלו. הוא החליט שהוא יעבוד מהבית כמו יעל, בתור פרילנסר. הבטחתי ליעל, שאנסה להפעיל את הקשרים הענפים שלי כדי לקשר בין יורם לבין קבלנים שאני מכיר ומחפשים אדריכלים צעירים ומוכשרים. 

אמנון רודס משרד חקירות.

טל' :048202817 נייד:0525922245

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות