04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית נהריה

התחבורה הציבורית חוזרת לרחוב השקד בנהריה

אחרי שנים רבות בהן נאלצו תושבי רחוב השקד בשכונת עין שרה בנהריה, בהם מבוגרים וילדים, ללכת מרחקים ארוכים עד לתחנת האוטובוס כדי להגיע למרכז העיר, לקניון, לבית החולים, לבית הספר או לחוף הים, סוף סוף הם יוכלו לתפוס אוטובוס ממש מתחת לבית.

בימים אלה, מבצעת העירייה עבודות להקמת תחנות אוטובוס ומעברי חצייה חדשים ברחוב, כחלק מתכנית להפעלת קו אוטובוס ישיר ומהיר למרכז העיר. התחנות ימוקמו "על נתיב הנסיעה" ולא במפרצים, על מנת להבטיח שהאוטובוס יוכל להיצמד למדרכה והנוסעים יוכלו לעלות ולרדת ממנו בבטחה. אורכה של תחנה על הנתיב היא כ-15 מטרים, השווה לשטח של שתי חניות, לעומת תחנה במפרץ שאורכה כ-50 מטרים ותופסת שטח של כ-8 חניות.

השירות יחל לפעול במהלך חודש ינואר בתדירות של שלוש פעמים בשעה ויאפשר לתושבי רחוב השקד להגיע תוך זמן קצר לגעתון ולחסוך זמן יקר בחיפושי חנייה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות