18.09.2021

שבת

צילום: דוברות כללית

התגייסות משפחתית למען הקורונה

מנהלת הסיעוד של כללית בחיפה וג״מ ובתה הרופאה מחסנות מן השורה במשמרת שבת במתחם חיסוני קורונה של כללית במחוז

 רות ברוך מנהלת הסיעוד במחוז חיפה וגליל מערבי הגדול בארץ עם כמעט 800 אלף מבוטחים מרכזת בימים אלה את מבצע חיסוני השפעת במחוז שיקיף למעלה מחצי מיליון איש. יחד עם זאת היא מתייצבת כבר שבת שניה למשמרת במוקד החיסונים של כללית כמחסנת מן השורה. ״חשוב לי לתת כתף לצוות האחיות המסור שעובד במוקדים מבוקר עד ערב. אין גם שני לסיפוק בחיוך של מתחסן קשיש שסוף סוף יש לו תקווה חדשה. הפעם הצטרפה אליה גם מעיין ברוך, בתה שסיימה לאחרונה לימודי רפואה וגם היא השתבצה כמחסנת מן השורה.

״כמי שמלווה חולי קורונה בחמ״ל הקורונה של כללית, אני יודעת מקרוב עד כמה זו עלולה להיות מחלה קשה ולמה חשוב להקדים ולחסן רבים ככל באפשר. זה כיף לקחת יחד עם אמא חלק במבצע הענק הזה. ״יהיה לנו מה לחלוק בעתיד עם הילדים והנכדים". מסכמות בנות משפחת ברוך שמשיימות הלכה למעשה את שמן.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת האזינו

כניסת שבת: 18:13יציאת שבת: 19:21 משה רבינו עומד מול עם ישראל ביום פטירתו ומשמיע באוזניהם את שירת "האזינו". שירת "האזינו" מקיפה את ההיסטוריה, החל מבריאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות