21.05.2022

שבת

השר במשרד האוצר חמד עמאר עם מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

השר חמאד עמאר ביקר אמש במרכז הרפואי בני ציון ונפגש עם מנכ"ל המרכז ד"ר אוהד הוכמן

השר במשרד האוצר חמד עמאר (ישראל ביתנו) הדגיש בסיור בבית החולים בני ציון את החשיבות שרואים במשרד האוצר לגיוס המשאבים הכספיים הנדרשים למערכת הבריאות כפי שבא לידי ביטוי בתוספת בתקציב האחרון ולבית החולים בני ציון בפרט. השר עמאר הודה למרכז הרפואי על עבודתו הקשה ועל האירוח

השר במשרד האוצר וחבר קבינט הקורונה חמד עמאר , ביקר היום במרכז הרפואי בני ציון בחיפה כאורחו של מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן .

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן הציג בפני השר חמד עמאר את המחלקות השונות והמובילות במרכז הרפואי ואת תוצאות סקר חווית המטופל במחלקות לרפואה דחופה – מיון שפרסם לאחרונה משרד הבריאות ושמהן עלה כי המרכז הרפואי בני ציון מדורג במקום הראשון בארץ בשביעות רצון המטופלים מבין בתי החולים הממשלתיים.

השר במשרד האוצר חמד עמאר עם מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן ומנהל המכון האונקולוגי במרכז הרפואי ד"ר עבד אגבארייה (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

ד"ר אוהד הוכמן ביקש מהשר במשרד האוצר חמד עמאר לסייע בגיוס המשאבים הכספיים הנדרשים לשדרוג התשתיות הישנות בביה"ח ולרכישת ציוד רפואי מתקדם נוסף למרכז הרפואי לרווחתם של המטופלים.

ד"ר הוכמן ערך עם השר עמאר סיור במחלקות שונות במרכז הרפואי ובהן גם במחלקת כירורגיה, שבה שמע ממנהל המחלקה ד"ר אברהים מטר ומומחית לכירורגית שד ד"ר בותיינא נקד סקירה על פעילותה.

כמו כן, ביקר במכון האונקולוגי , שבו הציג בפניו מנהל המחלקה ד"ר עבד אגבארייה את פעילותו של המכון והרצון להגדיל את מספר המיטות במכון על מנת להיענות לצרכים הנדרשים

במהלך הביקור הועלה נושא שדרוג התשתיות הטעונות שיפור במרכז הרפואי בני ציון.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן הודה לשר במשרד האוצר חמד עמאר על ביקורו והביע את תקוותו שבזכות ביקורו, יגויסו המשאבים הכספיים המבוקשים. השר עמאר הביע את הערכתו לצוותים הרפואיים ולעובדי המרכז הרפואי בני ציון על עבודתם והדגיש בדבריו את החשיבות שרואים באוצר להקצאת התקציבים הנדרשים למערכת הבריאות, כפי שגם התבטא בתקציב המדינה האחרון.

השר במשרד האוצר חמד עמאר עם מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, מנהל מחלקת כירורגיה במרכז הרפואי ד"ר אברהים מטר וד"ר בותיינא נקר (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות