16.05.2022

יום שני

מימין לשמאל: סגן ומ"מ ראש העיר עכו זאב נוימן, השר במשרד האוצר חמד עמאר מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו ד"ר קרן גינת (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו)

השר במשרד האוצר חמאד עמאר ביקר במרכז לבריאות הנפש מזור בעכו והבטיח לפעול לשיפור התנאים בבית החולים

השר במשרד האוצר חמד עמאר בביקור בביה"ח "מזור" בעכו: "אסור שבשנת 2022 מאושפזים במרכז רפואי לבריאות הנפש, ייאלצו להתמודד עם צפיפות ותנאי אשפוז קשים ביותר. הלב פשוט נקרע"

דבריו של השר במשרד האוצר חמד עמאר , נאמרו בסיום ביקורו אתמול (חמישי) במרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו, שבמהלכו, נפגש עם הנהלת המרכז הרפואי: המנהלת ד"ר קרן גינת , סגניתה ד"ר לורה שרוני, סגן מנהלת הסיעוד בביה"ח נאהי דאוד, נציגי ועדי העובדים בביה"ח ובכירים נוספים. בביקור, השתתף גם סגן ומ"מ ראש העיר עכו זאב נוימן המשמש גם כיו"ר הועדה המקומית חתכנון ובנייה בעכו.

השר חמד עמאר וצוותו סיירו במחלקות השונות ועמדו מקרוב על הצפיפות הרבה ותנאי האשפוז הקשים ביותר.

השר חמד עמאר ""בכוונתי לשוחח בנושא עם שר הבריאות ניצן הורוביץ המגלה רגישות רבה לתחום בריאות הנפש. אסור להסכים שמטופלים ומאושפזים ייאלצו לשהות בשנת 2022 בבית חולים עם תנאי אשפוז קשים ואפילו מחרידים. אנחנו מחוייביים לבדוק איך ניתן להקל על מצוקתם של המאושפזים בתקופתם הקשה".

מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור, ד"ר קרן גינת , הודתה לשר במשרד האוצר חמד עמאר על הגעתו לביקור, והדגישה בפניו את הצורך הדחוף של המרכז הרפואי לתקנים נוספים, למיטות נוספות ולתקציבים שיסייעו לשדרוג של מחלקות שונות בביה"ח.

ד"ר גינת הדגישה בפני השר עמאר את "הצורך הדחוף בהצבתם של מבנים יבילים בכדי להקל על מצוקתם הן של המאושפזים והן של הצוותים הרפואיים ועובדי ביה"ח". .לדבריה: "מצב הביניים כעת עד שביה"ח יועתק למיקום חדש, מהווה לצערי פגיעה בזכויות אדם – מצוקת אשפוז ותנאים קשים ביותר".

השר במשרד האוצר חמד עמאר , שיבח בתום הסיור את העבודה המסורה והמקצועית של כלל הצוותים בביה"ח מזור למען רווחתם של המטופלים על אף התנאים הפיזיים הקשים"..

השר במשרד האוצר חמד עמאר עם מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו ד"ר קרן גינת (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות