01.08.2021

יום ראשון

קרדיט: דובר צה''ל

השר אישר 180 תקנים לנאמני קורונה ברשויות המקומיות

כך נודע לוועדת הקורונה של הכנסת בראשות חה"כ יפעת שאשא ביטון (הליכוד), עוד נמסר כי שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים אישר את התקנים לרשויות המקומיות במטרה לתגבר אותם בעבודה קהילתית. כמו כן הוצג כי המיזם מהווה תמריץ לרשויות המקומיות והציבור הרחב וגורם להתגייס למאבק בקורונה דרך הקמת יחידות נאמני קורונה הפועלות ומופעלות על ידי הקהילה, לפי ההסבר של יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור חגי לוין. 

בדיון שהתקיים הבוקר (שני) נכחו גם נציגי החברה האזרחית שהציגו מתווים שונים וקראו לשיתוף הציבור בהתמודדות ובהתפשטותה של הקורונה. ולפי ראש המיזם גל אלון, אמר כי: "במדינות שונות כבר ניצלו את המשבר כהזדמנות להזרמת תקציבים ושינוי מודלים". יו"ר הוועדה סיכמה את הישיבה וביקשה את הנתונים להקצאת התקנים עם פילוחם לוועדה עד מחר בבוקר ואת מספר האזרחים שמשרד הרווחה מטפל במסגרת הזו.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות