04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

השנה ה- 12 לפרויקט שעת סיפור עם ראש העיר קריית ביאליק לילדי כיתות א' יצאה לדרך

החודש החל ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, כמיטב המסורת המתקיימת כבר 12 שנים, הקראת סיפור לילדי כיתות א' בעיר.

במסגרת שעת הסיפור השבועית מקריא דוקורסקי את הסיפור "תיבת האושר של דן"  מאת ברק ,ספרשבחרו ברוב קולות תושבי קרית ביאליק .

דוקורסקי ביקר בכיתות א' בבתי הספר "הבונים" ו"ביאליק", שוחח עם התלמידים לאחר הקראת הסיפור על מהותו של מושג האושר, ועל גורמיו. בסיום המפגש התבקשו התלמידים להכין את תיבת האושר הכיתתית שתורכב ממה שהם אוהבים, ממה שהם טובים בו ומה גורם להם להעלות חיוך, כאשר הם עצובים.

דוקורסקי: "כשנבחרתי לראשות העיר החלטתי שבכדי לעודד קריאה מגיל צעיר צריך לא רק לדבר על זה אלא גם לעשות מעשה. מדי יום שלישי אני מתחיל את הבוקר בשעת סיפור לילדי כתות א', וזהו הוא היום המהנה ביותר עבורי.  העניין אותו הילדים מביעים, השאלות החכמות והחום שאני מקבל מהם גורמים לי אושר, שמחה וגאווה גדולה במערכת החינוך בעירנו".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות