01.08.2021

יום ראשון

קרדיט: דוברות המשטרה

השירותים הווטרינרים במשרד החקלאות באזהרה לציבור

בית גידול הכלבים "גור באהבה" באלון הגליל מוכר כלבים בניגוד להנחיות השירותים הווטרינריים שניתנו בשל נגיעות בחיידק ברוצלה מסוג קאניס המסוכן לאדם ולכלבים הציבור נקרא לברר את מקור הכלב (בית הגידול) טרם רכישה.
וכתמיד, משרד החקלאות קורא לציבור לאמץ את הכלבים הרבים הממתינים בכלביות עירוניות ועמותות! לפני כחודש התגלו מספר כלבים מגזעים שונים הנגועים במחלת ברוצלה קאניס בבית גידול "גור באהבה" באלון הגליל.

מחלה זו מסוכנת הן לבעלי החיים והן לאדם. על כן, משרד החקלאות הוציא צו הסגר למקום, הקובע כי אין להוציא את הכלבים מהמתקן אלא אם עברו עיקור או סירוס, בהתאמה למין, וטיפול אנטיביוטי מתאים. בימים האחרונים נודע לשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות כי מתבצעת מכירה של  כלבים מהמקום, ללא עיקור /סירוס, ללא מתן טיפול אנטיביוטי, בניגוד להנחיות.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות