01.08.2021

יום ראשון

צילום: דוברות מועצה אזורית מגידו

הקונצרט של מגידו לתושבי עוטף עזה

יוזמה יוצאת דופן של חברי מקהלת מגידו הביאה לקונצרט מיוחד אותו קיימה המקהלה בשבוע עבר לתושבי עוטף עזה.

היוזמה, שהגיעה בעקבות מבצע שומר חומות, עלתה לפני מספר שבועות, מייד עם תום המבצע וחברי הלהקה, המנצחת והפסנתרן החלו מייד בהכנות לאירוע. המנצחת פנינה ענבר וחברת להקה נוספת, יצרו קשר עם תושבי העוטף ששמחו על הרעיון והגיעו לקיבוץ אור הנר לביצוע הקונצרט

מנצחת המקהלה הרכיבה תכנית עשירה ממגוון הרפרטואר של הלהקה לצד שירים חדשים תוך שיתוף פעולה של מנהל מחלקת התרבות במועצה האזורית מגידו, נתי וירבה שסייע להוציא את ההפקה לפועל. ביום המופע התקבלו חברי המקהלה בחום ונעזרו בתושבי המקום בסידור הבמה לקראת ההופעה שכללה שירים ישראלים, יצירות קלאסיות ושירי עמים. בסיום ההופעה נפגשו חברי הלהקה עם תושבי האזור ושוחחו עימם ממושכות. 

עלי בן ישי, מנהל המקהלה: "הייתה תחושה של חיבור בין אנשים שהמרחק הפיזי ביניהם בחיי היום-יום אומנם גדול, אך לשעה אחת כולם מתאחדים לגוף אחד שנהנה מהנתינה ההדדית. ניתן לומר שזה היה רעיון מצוין להביע באמצעות המוזיקה אהבה והערכה לאנשים המתגוררים שנים בקו החזית ומתמודדים עם מצב שלא נראה לו אופק מבטיח.

בשם המקהלה אני רוצה להודות לנתי ולמחלקת התרבות של המועצה האזורית מגידו על תמיכתה וסיועה להצלחת קונצרט זה."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות