25.09.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית מוצקין

הצלחה ענקית ביום הראשון של הבדיקות הסרולוגיות במוצקין, כשמאות ילדים הגיעו לבדיקה הידידותית

בעירייה היו ערים לעומס ומנכ״ל העירייה, יריב גסר שימח את הילדים וחילק להם קרטיבים יחד עם הצוותים בשטח.

המבצע כאמור מיועד לילדי גני הילדים ובתי הספר היסודיים בגילאי 12-3, שלא אובחנו כחולים ולא הוגדרו כמחלימים בעבר. עם זאת, ילידי סוף 2018 שמתחילים ללמוד בגן, יכולים להגיע לבצע בדיקה בחינם במסגרת מבצע הבדיקות. בנוסף, גם ילדים עד גיל 12 ושלושה חודשים שלומדים באותה שכבת הגיל עם ילדים בני פחות מ-12 (כיתה ו') יכולים לבצע את הבדיקה הסרולוגית.

הבדיקה מאפשרת לאתר נוגדנים לנגיף הקורונה וכך לדעת בסבירות גבוהה האם ילדכם נחשף לנגיף והחלים. במידה וילדיכם יימצאו עם רמת נוגדנים גבוהה בבדיקה (המעידה כי היו חולים והחלימו) הם יזכו לקבל תעודת מחלים ולא יידרשו להיכנס לבידוד אם יבואו במגע עם חולה מאומת. ילדיכם גם יהיו זכאים ל"תו ירוק" שיאפשר להם להיכנס למקומות הפועלים במתווה זה.

צילום: דוברות עיריית מוצקין

יש להגיע למתחם בליווי הורה ותעודת זהות, או עם רישיון נהיגה וספח של תעודת הזהות בו מפורטים פרטי הילדים. התוצאה מתקבלת במקום והיא מועברת למשרד הבריאות וקופת החולים ומשם בהודעה כתובה לנייד.

מנכ״ל העירייה, יריב גסר הודה להורים: ״מגיעה מילה טובה להורים במוצקין על ההירתמות. זה מבצע מורכב של הרשות ופיקוד העורף ואנחנו נמשיך בו ככל האפשר כי החשיבות של הבדיקות להמשך קיום השגרה ברור לכולם״.

ראש העיר, חיים צורי: ״שיתוף פעולה, סולידריות והירתמות אישית של כל הורה הם הדרך היחידה להתמודד עם התחלואה, לאפשר שגרת חיים, רצף לימודים והחזרת עירנו לצבע הירוק. אנחנו קוראים לכם להגיע! זה עבורכם! בואו נתגייס לשמור על הילדים שלנו ועל הבית, בואו ניבדק״.

צילום: דוברות עיריית מוצקין
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תאונה התרחשה לפני שעה קלה בין 2 כלי רכב בכביש 7513 סמוך לאלוני אבא, 2 פצועים פונו לבית חולים רמב"ם, אחד מהם במצב קשה

תאונת דרכים חזיתית בן שני כלי רכב.בשעה האחרונה פעלו לוחמי האש מתחנת קריות בפיקודו של רשף ערן ויצמן לחילוץ לכודים בתאונת דרכים חזיתית שהתרחשה בכביש

פוליטיקה ומשפט

מנהל הועבר לתפקיד זוטר וטען לעוגמת נפש

התובע עבד כמנהל סניף של קופת חולים לאומית. לטענתו, הוא התפטר בשל הרעה בתנאי העסקתו ובשל נסיבות שבהן יחסי העבודה אינם מאפשרים לדרוש ממנו להמשיך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות