06.07.2022

יום רביעי

אלישע לוי מסכם את ההפסד הראשון של האדומים העונה בליגה

הפסד ראשון העונה לאדומים: 2-0 למכבי פ"ת

לאחר שלושה ניצחונות רצופים טבעו חניכיו של אלישע לוי טבעו במגרש של המלאבסים וספגו הפסד בכורה העונה

האדומים הגיעו למשחק ערב המחזור כמוליכי הטבלה וידעו שעקב זאת המוטיבציה של היריבות תהיה גבוהה יותר נגדם.

המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה ששתי הקבוצות מרבות לטעות והמשחק עצמו היה חסר דיוק.

שתי הקבוצות מיעטו לסכן את שער היריבה כשבסופו של דבר היו אלה המארחים שיצאו עם ידם על העליונה עם צמד שערים מאוחרים בדקות ה71 וה79 של ירדן כהן ושלו דניאל הצעיר שהשאירו את הנקודות בבית.

לאחר תוצאות המשחקים האחרים היום, האורחים של אלישע לוי בכל זאת נשארו במקום הראשון בטבלה לפחות עד מחר.

אין ספק כי פתיחת העונה הטובה של האדומים גורמות ליריבות בליגה לקחת את שחקניו של אלישע לוי יותר ברצונות ואלה המצבים בהם המאמן צריך לבוא עם פתרונות נוספים.

נקודת אור:

למרות הההפסד והחסרונות הרבים בהגנה קבוצות ממעטות להגיע למצבים מול האדומים, גם היום המארחים בקושי הגיעו למצבים מול שערו של אוהד לויטה, הבלם הניגרי אנתוני מסתמן כרכש מבטיח שיכול לייצב את ההגנה עוד יותר, אין ספק שכדי להצליח בהמשך העונה חניכיו של אלישע לוי יצטרכו להמשיך ולשמור על החוזק והקשיחות ההגנתית שהם מפגינים כיום.

נקודת חושך:

אם בהגנה קבוצות ממעטות להגיע למצבים מול שערו של לויטה, הרי שגם ההתקפה של האדומים ממעטת להגיע למצבים.
מלבד חנן ממן אין לאלישע לוי שחקנים יצירתיים נוספים שיכולים ליצור מצבים לצמד החלוצים תורג'מן ואוזבולט.

היום למשל בעטו האורחים פעם אחת בלבד למסגרת שערו של אריק יאנקו.

האדומים מסתמנים כקבוצה משעממת וצפוייה מבחינה התקפית.

בסגנון המשחק הקיים חנן ממן הוא כלי הכרחי בהתקפה, וכשהוא לא מגיע למשחק החלק הקדמי בצרות.

בנוסף יצטרכו שחקניו של אלישע לוי לדעת לשחק נגד קבוצות שיבואו לצופף נגדם ולחכות מאחורה, כרגע לפחות במשחק מסודר אין לקבוצה כל כך הרבה פתרונות להציע.

זה לא ממש משנה איך הסתיים המשחק, כנראה שאפילו הבעלים יואב כץ לא באמת חלם על פתיחת עונה כזאת של 10 מ15.

למרות ההפסד האדומים לא צריכים לשקוע במרה שחורה משום שמכבי פ"ת בחוץ זה אחד המשחקים הקשים בליגה וגם מפני שהליגה עדיין ארוכה ומקום בשישייה הראשונה יהיה הישג נפלא, איך שהליגה מתפתחת והקושי של הקבוצות לייצר רצפי ניצחונות מראה שהכל עדיין פתוח וסיום בחלק הגבוה של הליגה הוא בהחלט אפשרי.

המאמן המאוכזב אלישע לוי סיכם את ההפסד:

"היה משחק קצבי היום, משחק טוב של שתי הקבוצות שרצו לנצח ועשו הכל כדי לנצח, כל קבוצה הגיעה להזדמנויות שלה, יכולנו גם להבקיע, אני חושב שדווקא בחצי השני בדקות יותר טובות שלנו איבדנו ריכוז וספגנו ואז למעשה המשחק נגמר, זה חלק מהכדורגל, אני חושב שנתנו משחק טוב, נלך הלאה וננסה לתקן את מה שלא היה טוב, מקווה שנעשה שוב רצף כזה.

לא הגענו זחוחים, נראינו טוב על המגרש, יכול להיות שפתח תקווה היו יותר אגרסיביים, כל מי ששיחק היום עבד ועשה כל מה שצריך, אין שום סיבה להיות זחוחים, לא זאת הייתה הבעיה, הבעיה הייתה שלא ניצלנו את ההזדמנויות שלנו, מנגד ספגנו דווקא בדקות טובות שלנו, שהייתה לנו שליטה על המגרש, זה חלק מהמשחק.

אני חושב שאלן אוזבולט הראה כמה פעולות, הוא הגיע לכמה מצבים שהוא כן היה יכול לעשות בהם יותר, תורג'מן היה פחות טוב, זה קורה"

אלון תורג'מן סיכם את המשחק והתייחס גם לאי זימונו לנבחרת:

"משחק לא טוב שלנו היום, אין תירוצים, למרות שבמחצית הראשונה הגענו לשניים שלושה מצבים שיכולנו להבקיע ואז הכל היה נראה אחרת, היום זה פחות הלך, יש פגרה שבוע הבא נעשה את החושבים שלנו וצריך להסתכל קדימה.

"אני חושב שזה לא רק אני, לא עשינו את הדברים כמו שצריך, אמנם לא הגעתי למצב אבל באופן כללי כולנו כקבוצה לא נראינו טוב, אני לוקח את האחריות, נצטרך להמשיך קדימה, לא חשבנו שננצח כל העונה, הכל בסדר, שבוע הבא יש פגרה, נעשה את החושבים, נעבוד קשה, נתקן מה שלא היה טוב, עוד שבועיים אנחנו נגד נוף הגליל ואני מקווה שניקח את הנקודות.

"באופן אישי אני חושב שהייתי ראוי להיות מוזמן לנבחרת, יש מאמן הוא החליט שלא, הכל בסדר אני מאחל להם בהצלחה, ה טבעי שאני מאוכזב מזה, אם לא הייתי מאוכזב כנראה לא הייתי שחקן כדורגל"

אלון תורג'מן

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות