28.01.2022

יום שישי

צילום: מיכל אגוזי

הפנינג Green Friday בשיתוף רשות נחל הקישון ואיגוד ערים חיפה נערך בשישי האחרון

בבוקר יום שישי האחרון, נר שישי של חנוכה התקיים הפנינג Green Friday ביוזמת איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה, רשות נחל הקישון בפארק הקישון ואשכול רשויות המפרץ.

בהפנינג השתתפו מאות משפחות ומשתתפים ונהנו ממגוון רחב של סדנאות להעלאת המודעות והמסוגלות של המשפחות לאמץ הרגלים סביבתיים ליום יום שלהן. בין היתר בנו המשפחות עיר מקרטון אשר מהווה את חזונן של המשפחות לגבי האזור.

בנוסף, התקיימו סיורים על גדות נחל הקישון יחד עם נציגי החברה להגנת הטבע וצפר מומחה.

היוזמה להפקת ההפנינג עלתה בעקבות חודש הצרכנות הגדול ובמיוחד בסמוך "לחג" הצרכנות הידוע בכינויו Black Friday.

עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים: "תושבי האזור הוכיחו ברגליים שנושאי הסביבה והקיימות מהותיים לאורחות חייהם. אם כל אחד מאיתנו יעיף מבט מהיר בביתו, הוא יראה שרוב החפצים בבית לא היו קיימים בתקופתו של הסבא רבא שלו: מחשב, פלאפון, טלוויזיה, ועוד. גם כמות הנעליים והבגדים לאדם אחד בימנו, הספיקו בימי הסבא רבא שלנו לשלוש משפחות ואפילו לארבע. זו תרבות שאפשר וכדאי לצמצם לטובת העתיד שלנו ושל ילדינו כאן. שמחתי לפגוש את המשפחות והתושבים שבאו לבלות, ללמוד ולהשפיע על עתיד האזור."

שרון נסים, מנכ"לית רשות נחל הקישון: "רבים מתושבי האזור נהנו מאירוע מרשים ומהנה אשר הוכיח שוב כמה חשובה לציבור סביבה ירוקה. הילדים וההורים נהנו משלל פעילויות מגוונות ואנו מזמינים את הציבור הרחב ליהנות גם בעתיד בפארק קישון, מהטבע והנוף הייחודיים של הנחל. אנו פועלים כדי לשמור על סביבת הנחל, שמירה על השטחים הפתוחים והטבע המתחדש בקישון ומקווים להרחיב את הפארק בהקדם".

צילום: מיכל אגוזי
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות