20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית מוצקין

הפנינג מתנדבים וחלוקת סלי מזון: ארגון פתחון לב בשיתוף פעולה עם עיריית קריית מוצקין קיימו הפנינג מתנדבים חגיגי לכבוד ראש השנה

השבוע, התקיים בקרית מוצקין הפנינג מתנדבי פתחון לב יחד עם עיריית קריית מוצקין ובמעמד ראש העיר, חיים צורי, ומנכ"ל פתחון לב אלי כהן, ויחד חולקו סלי מזון למבקשי הסיוע בעיר.

ימים ספורים לפני ערב ראש השנה, פרסם ארגון "פתחון לב" נתונים מדאיגים אודות עלייה של 28% בביקוש לסלי מזון לעומת ראש השנה בשנת 2020.

ראש עיריית קריית מוצקין, חיים צורי: "עיריית קריית מוצקין וארגון פתחון לב בקשר הדוק כבר שלוש שנים. פתחנו יחד במוצקין מרכז סיוע של הארגון אשר מסייע למאות משפחות באופן שוטף . לקראת ערב החג , ראש השנה תשפ״ב , אני שמח על קיום המבצע המשותף בו אנו מחלקים כ- 200 חבילות מזון למשפחות , קשישים ונכים המטופלים באגף הרווחה בעירייה ומודה למנהלי המחלקות, עובדי העיריה ועשרות המתנדבים שנרתמו לסייע לנו היום בחלוקה. עיריית מוצקין תמשיך לממש את התפיסה והסלוגן ׳כל תושב נחשב׳ והפרויקטים המשותפים הללו בקהילה חשובים במיוחד לאלה שידם אינה משגת".

מנכ"ל פתחון לב, אלי כהן: "אנו פועלים מסביב לשעון על מנת לספק כמה שיותר ארוחות חג וסלי מזון למבקשי הסיוע שלנו ברחבי הארץ, אני מברך על שיתוף הפעולה החשוב עם ראש עיריית קריית מוצקין, חיים צורי. ראש העיר הוא שותף מלא לעשייה חברתית משמעותית. אני מאמין שיחד איתו ועם מתנדבי העיר נוכל לשמח יותר משפחות בערב השנה החדשה, אני קורא למתנדבים נוספים להגיע ולהירתם למען החלש בשביל עתיד טוב יותר".

צילום: דוברות עיריית מוצקין
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות