23.06.2021

יום רביעי

אילוסטרציה. קרדיט : משטרת ישראל

הערכות המשטרה לקראת משחק הכדורגל בין הקבוצות מכבי חיפה ואיתוראן קרית שמונה באצטדיון בקרית שמונה ביום רביעי הקרוב (26/5/21) בין השעות 17:30-23:30:

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

כוחות משטרה רבים ביניהם לוחמי יס"מ, פרשים, כלבנים, כלבנים לאיתור חומרי נפץ, לוחמי משמר הגבול ושוטרים סמויים פרושים במעגלים קרובים ורחוקים על מנת לשמור על הסדר וביטחון הציבור.

שוטרי משטרת ישראל יקימו מחסומים וחסימות בכניסות לעיר ובתוכה, והכניסה לאזור האצטדיון והשכונות המקיפות תותר רק לאוהדים שרכשו כרטיסים למשחק.
תושבי השכונות מתבקשים להצטייד בתעודות זהות כולל הספח בו רשום מקום מגוריהם על מנת שיוכלו להיכנס לשכונות.

אוהדים המצויידים בכרטיסים שיגעו ברכב יופנו למגרשי חניה יעודיים באזור התעשיה ובביג קרית שמונה ויצעדו ברגל אל המגרש. רכבים שייחנו שלא כחוק – יגררו.

גבעת שחומית תסגר גם היא וכוחות יס"מ ופרשים ימנעו כניסה אליה.

כל הכרטיסים נמכרו, אין איסוף בקופות, ספסרות ומכירת כרטיסים בסמוך למגרש ובשכונות הסובבות אותו, כמו גם רוכלות, אסורות בהחלט וקנסות ינתנו לעבריינים.

לאוהדים ללא כרטיסים – אין למה להגיע לעיר קרית שמונה

יבוצע בידוק קפדני ברכבי האוהדים ולנכנסים לאצטדיון, לא תותר הכנסת נשק, אלכוהול ואמצעי פירוטכניקה, שוטרים מחוץ לאצטדיון ובתוכו יעזרו בכלבים ויבצעו חיפוש על גוף ובתיקי הבאים.

אוהדים שיגיעו שיכורים או תחת השפעת אלכוהול גם אם יש בידם כרטיס כחוק לא יורשו להיכנס לאיצטדיון.

האוהדים שרכשו כרטיסים, מתבקשים להגיע כשעתיים-שלוש לפני תחילת המשחק על מנת למנוע עומסי תנועה בצירים המובילים למגרשי החניה, ועל מנת למנוע עומס בכניסה לאצטדיון.
השערים לאיצטדיון יפתחו בשעה 17:30.

כוחות משטרה גדולים ביניהם שוטרים סמויים וכמאה סדרנים ישמרו על הסדר בתוך המגרש וימנעו ירידת אוהדים לכר הדשא – (ירידה לכר הדשא מורידה 10 נקודות.) ולא יותרו חגיגות של אוהדי מכבי חיפה במקום.

משטרת ישראל לא תאפשר כל גילוי אלימות פיזית ומילולית בתחומי האצטדיון ומחוצה לו, או פגיעה ברכוש. המשטרה תמצה את הדין עם המעורבים.

הנהלת מכבי חיפה ועירית חיפה נערכים לאפשר צפיה במשחק במסכי ענק בעיר חיפה – מרכז הקונגרסים, בסיטי סנטר ובמרכז כרמל ובהמשך ניתן יהיה לחגוג עם שחקני הקבוצה שצפויים להגיע לעיר חיפה מיד עם סיום המשחק.

שוטרים נושאי נשק שאינם בתפקיד נדרשים להגיע עם תעודת מינוי.

קיימת חשיבות רבה לאחריות המשותפת של קבוצות הכדורגל, האוהדים, והתאחדות הכדורגל בריסון וצמצום האלימות ובשמירה על ביטחון הציבור. מדובר בארוע תרבותי – ספורטיבי ולכן מצופה מקהל האוהדים והשחקנים לנהוג ברוח ספורטיבית ולגלות איפוק על פי נורמות ראויות.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות