02.07.2022

שבת

הערכה מתוקה לעובדי מעבדת הקורונה של כללית בנשר

דיירי בית איל"ן הכינו שי הוקרה לצוות מעבדת הקורונה של כללית שמבצע אלפי בדיקות מבוקר עד ערב

עובדי מעבדת הקורונה של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, בניהולה של ד"ר שפרה קן-דרור הופתעו לקבל שי מתוק ומחמם לב מבית קסלר – מעון איל"ן לנכים, בניהולו של מר משה דולב.

השי בצורת שוקולד מעוטר עם הקדשה "ללוחמי הקורונה" מלווה בפנקס מגנטי לתלייה, הוכן במו ידיהם של דיירי בית קסלר. ד"ר יחיאל ארקין, רופא המעון, הגיע במיוחד למעבדה והעניק אישית לכל אחד מעובדי המעבדה הנרגשים את השי המיוחד שצורף לו מכתב: 

"דיירי ועובדי בית קסלר, הוסטל לאנשים עם מוגבלויות, רוצים להודות לכל אחד ואחת מכם על התרומה הרבה בפענוח בדיקות המעבדה במהירות האפשרית. עזרתכם הרבה עזרה לנו להימנע מבידודים ממושכים ולחיות חיים נורמליים ככל האפשר בתקופה זו".

הצוות שהיה הראשון להפעיל מעבדת קורונה בקהילה כבר בתחילת ההתמודדות עם המגיפה, ראוי להערכה מיוחדת כמי שעובד 3 משמרות ביום, עד חצות כולל סופי שבוע ומבצע כ-3500 בדיקות ביום באיכות גבוהה ובלוח זמנים קצר.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות