20.05.2022

יום שישי

אילן פנחס צילום: דוברות ועד העובדים חברת החשמל

הערב נשבר שיא צריכת החשמל של כל הזמנים

"אני מחזק את עובדי חברת החשמל הפועלים בשעות אלה במזג אוויר חריג, בקור עז ואף באזורים שבהם יורד שלג" , אמר הערב מ"מ יו"ר המזכירות הארצית ויו"ר ארגון עובדי חברת החשמל במרחב הצפון אילן פנחס על שבירת שיא צריכת החשמל

יו"ר ארגון עובדי חברת החשמל במרחב הצפון אילן פנחס אמר עוד: "עובדי חברת החשמל מוכיחים שוב בשעות אלה בכל רחבי הארץ את מסירותם ואת נכונותם לעבוד בתקופה מאתגרת זו ובמזג אוויר סוער וחריג על מנת לדאוג להמשך אספקת חשמל לצרכני החברה ולתקן במהירות האפשרות תקלות ברשת החשמל".

לנוכח סופת האלפיס, הוחלט בחברת החשמל לתגבר את מוקדי החברה על מנת לתת שירות מיטבי לפונים ולדברי יו"ר הוועד הצפוני אילן פנחס : "מוקדי החברה תוגברו ועובדי מוקדי החברה זמינים במשמרות 24 שעות ביממה לדיווחים על תקלות ברשת החשמל במספר טלפון 103. יחד עם זאת ציבור הפונים מתבקש להתאזר בסבלנות ואני מבטיח שנעשה כל שביכולתנו לטפל בכל פנייה".

יו"ר ארגון עובדי חברת החשמל במרחב הצפון אילן פנחס מסכם: "כפי שאני נוהג לבקש מעובדי החברה ובמיוחד אלה שעובדים בשטח במזג אוויר חריג, אני מבקש מהם גם עתה לשמור על בטיחותם".

בתוך כך

הערב, יום רביעי, 26.1.2022, בשעה 18:22 נשבר שיא צריכת החשמל של כל הזמנים והוא עמד על

14,805 מגוואט.

כך עולה מנתוני החברה לניהול המערכת (נגה).

השיא האחרון נשבר בשבוע שעבר ועמד על

 14735 מגוואט.

השיא הקודם בחורף 2020 עמד על 13,182 מגוואט.

חברת החשמל עובדת בצוותים מתוגברים ובמשמרות של 24/7 כדי לתת מענה מהיר ככל האפשר לתיקון נזקים ופגיעות ברשת החשמל, כתוצאה מפגעי מזג האויר,  

ולהחזיר את אספקת החשמל הסדירה ללקוחות.

בחברה עוקבים אחר הביקוש העצום לחשמל בשבוע האחרון, פועלים בשטח על מנת לוודא אספקת חשמל סדירה  ומעריכים, כי בימים הקרובים ייתכן וישברו שיאי ביקוש נוספים על רקע מזג האויר הצפוי.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות