23.09.2021

יום חמישי

צילום: דוברות מחוז חיפה במשרד החינוך

העיר טירת הכרמל לבשה הבוקר חג, ביה"ס "החותרים" פתח לראשונה את שעריו

בטקס מרגש במעמד מנהל מחוז חיפה ד"ר סער הראל, ראש העיר אריה טל, מנהל מחלקת החינוך ציון סודרי, מפקחת המחוז סיגל כהן, מפקחת ביה"ס לאה אורגד – ווגסטף, מנהלת ביה"ס שושי אבידן, מורים ותלמידים נרגשים נגזר הסרט , נקבעו המזוזות ויצאה לדרך שנה"ל תשפ"ב בביה"ס החדש והמפואר.

ד"ר סער הראל :" כולנו נרגשים הבוקר, המבנה מדהים, חדשני ומזמין אבל חינוך הוא לא רק תשתיות, חינוך הוא קודם כל נשמה, הכלה, ידע, מיומנויות וערכים, דאגנו למנהלת וצוות חינוכי איכותי ומקצועי, אני מאחל לכם הצלחה והתפתחות, ערכית ופדגוגית".

בעיר טירת הכרמל אשר נמצאת בתהליך של התחדשות ובנייה מאסיבית נקלטו לאחרונה אלפי זוגות צעירים עבורם נפתחו הבוקר 7 מוסדות חינוך חדשים … בית ספר יסודי ו 6 גני ילדים.

צילום: דוברות מחוז חיפה במשרד החינוך
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות