21.09.2021

יום שלישי

צילום: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה

הסטארט אפ הבנימיני ממשיך לגדול ולהתפתח

חברת הסטארט אפ והרובוטיקה Caja Robotics, חברת סטארט אפ שמפתחת רובוטים למחסנים לוגיסטיים, השיקה השבוע במעמד ראש המועצה איתי ויסברג, את משרדיה החדשים באזור התעשייה שברחוב המלאכה בבנימינה.

שדרת הניהול הבכירה של החברה גם היא "מקומית" ברובה: מייסד החברה גיא גלאס הוא תושב בנימינה וסמנכ"לית החברה חנה ינובסקי היא תושבת גבעת עדה. יחד עם המנכ"ל אילן כהן ועם הצוות המונה כ 70 עובדים החברה מתפתחת במהירות, מרחיבה פעילותה מעבר לים (ארה"ב), ומהווה דוגמא לתעשייה ישראלית כחול לבן, תעשייה מצוינת ומרשימה.

צילום: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה

לחברה יש כיום שני סוגי רובוטים שאותם היא מציעה ללקוחותיה:

הראשון הוא  -Lift Robot רובוט גבוה וגדול האחראי על הכנסת וסידור הסחורה במחסנים, אשר מבצע באופן מתמיד אופטימיזציה במחסן מבחינת סידור הסחורה, איחוד קופסאות וביצוע הזמנות סיטונאיות.

הרובוט השני הוא  Cart Robot, רובוט קטן המבצע את פעולות הליקוט שתפקידו הוא להביא את הקופסה הרלוונטית בדרך המהירה ביותר לעמדת הליקוט. את שני הרובוטים מנהלת התוכנה שפיתחו בחברה, המבוססת על שימוש באלגוריתמי Deep Learning ואחראית על כל הפעולות של הרובוטים במחסן.

הרובוטים עצמאיים לחלוטין, אוטומטיים ופועלים בסביבה סטרילית, ללא בני אדם. החברה מפעילה כיום את הרובוטים ומערכות החברה באופן מלא במרכז הלוגיסטי של Bergen Logistics בניו ג’רזי ונותנת מענה יומיומי לאלפי הזמנות לאזור מדינת ניו יורק וסביבתה. בישראל תותקן בקרוב המערכת של החברה במרכז הלוגיסטי של חברת סלע לוגיסטיקה באשדוד.

בסוף שנת 2020 גייסה החברה 12 מיליון דולר שמנותבים לחיזוק המכירות והשיווק ברחבי העולם, האצת הייצור של המערכות הרובוטיות, התקנות ואספקת המערכת ללקוחות גלובליים ומקומיים.

החברה גדלה ומתפתחת בקצב מרשים ולדברי מייסד החברה גלאס, צפויה לחצות עד סוף השנה את רף 100 העובדים.

ראש המועצה איתי ויסברג בירך במעמד ההשקה:

"זה לא מובן מאליו שחברת סטארט אפ יוצאת ממדינת תל אביב, פועלת מבנימינה ומתפתחת וצומחת ברמה הבינלאומית. אני מודה ליזמים שבחרו בבנימינה בהתחלה ובבנימינה להמשך.

ברכות למשקיעים, למנהלים ולעובדים. אני בטוח שתמשיכו לגדול ולפרוס כנפיים – רק אל תשכחו שהבית שלכם הוא כאן אצלנו בבנימינה"

צילום: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות