21.09.2021

יום שלישי

מימין לשמאל: שרית, ליהי ועופר צילום: באדיבות דוברות איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה

הנהלת איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה ומשרד הפנים אישרו את מינויה של ד"ר ליהי שחר ברמן כמנכ"לית איגוד ערים להגנת הסביבה מפרץ חיפה

מליאת הנהלת איגוד ערים חיפה להגנת הסביבה, ומשרד הפנים אישרו את המלצת וועדת האיתור למינוי ד"ר ליהי שחר ברמן למנכ"לית החדשה של האיגוד. ברמן תיכנס לתפקידה ב8/8/2021 לאחר תקופת חפיפה עם ד"ר עופר דרסלר אשר לאחריה יסיים את תפקידו כמנכ"ל האיגוד.

ד"ר ליהי שחר ברמן בהכשרתה מהנדסת ביו רפואה בטכניון בעלת ניסיון ניהולי בין היתר במנהל מקרקעי ישראל, כמנהלת קרן שטיין לסביבה וקיימות בטכניון וכמנהלת קמפיין מגמה ירוקה במפרץ חיפה, מצטיינת נשיא בטכניון, בוגרת תכנית ממשק, זוכת פרס הנשיא לקיימות ע"ש נחמה ריבלין וחברה ברשימות המכובדות של 100 המשפיעים של דה מרקר 2020 ורשימת המשפיעות של מגזין פורבס 2020 .

עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים: "אני מודה לד"ר עופר דרסלר על תרומתו לסביבה במפרץ חיפה ועשייתו המבורכת במשך כעשור. אני מברכת את ליהי לרגל מינויה לתפקיד מנכ"לית האיגוד. לפנינו עבודה רבה בשמירה והגנה על הסביבה באזור מפרץ חיפה והקריות. בין פינוי המפרץ מן התעשייה המזהמת, דרך אכיפה ירוקה ברשויות השונות ועד קידום ופיתוח יוזמות ירוקות ומקיימות אני בטוחה שנביא הישגים משמעותיים לעיר חיפה. הצלחתך היא הצלחתו של כל מפרץ חיפה ובעיקר השמירה על עתידו".

ד"ר ליהי שחר ברמן מנכ"לית איגוד ערים הנכנסת: "אני רוצה להודות להנהלת איגוד ערים על האמון שנתנו בי כאשר החליטו למנות אותי למנכ"לית האיגוד. את הזמן הקרוב אשקיע בלמידת התפקיד ותחומי האחריות. אני מצטרפת לצוות מקצועי וראוי שעושה לילות כימים למען שמירה על עתיד מפרץ חיפה. לפנינו אתגרים רבים וביחד נצליח להתגבר עליהם. אני מודה לקודמי ד"ר דרסלר על תרומתו לאזור ובטוחה בהמשך תרומתו לסביבה גם בעתיד".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות