20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית נשר

נבחרה מנהיגות חדשה לנוער נשר: יו"ר מועצת התלמידים והנוער החדש – קול קהת

מועצת התלמידים והנוער נשר קיימה בחירות לבעלי תפקידים במועצה. לתפקיד יושב ראש מועצת התלמידים והנוער העירונית נבחר קול קהת, תלמיד כיתה י"ב בתיכון מקיף נשר. קהת מחליף את עומרי אפק שכיהן שנתיים כיושב ראש המועצה זאת לאחר שבקיץ האחרון נבחר לתפקיד יו"ר מועצת התלמידים והנוער המחוזית – מחוז חיפה.

לתפקיד סגנית יושב ראש נבחרה דרינה קיימקנוב , למבקר המועצה – ים סיגל , ולדוברת – סער חזן . בהמשך השנה יבחרו תפקידים נוספים.

מזכירות מועצת התלמידים והנוער העירונית מהווה את מנהיגות בני הנוער בעיר והיא מייצגת את הנוער מול מקבלי ההחלטות. חברי מועצת הנוער בנשר לוקחים חלק במערך מועצות התלמידים והנוער המחוזית והארצית. לנציגות העיר במועצת התלמידים והנוער המחוזית – מחוז חיפה, נבחרו: עומרי אפק, קול קהת, ים סיגל וסער חזן .

המועצה העירונית נבחרת על ידי נציגים מתנועות וארגוני הנוער בעיר וכן ממועצות התלמידים בבתי הספר העל יסודיים ותפקידם לייצג את הנוער מול מקבלי ההחלטות ולפעול למען פעילויות רווחה ותרבות לנוער בנשר.

יו"ר המועצה החדש, קול קהת: "אני נרגש ומודה על בחירתי ליו"ר המועצה. עומדת בפנינו שנה לא פשוטה, אבל אני, וכל חברי המועצה, נשקיע את כל ממאמצינו במטרה ליצור שנה משמעותית שנוער נשר יזכור לעד. ביחד נפעל לייצג את הנוער ואנחנו מתחייבים לדאוג לצרכיהם מול מקבלי ההחלטות בעיר."

רועי לוי, ראש עיריית נשר פנה אל כל אחד מהנבחרים החדשים במכתב אישי: " לכם כנבחרי ציבור יש השפעה אדירה על חיי הנוער בעיר. אתם מהווים את קולם של בני ובנות גילכם ואני מאמין שיחד עם הצוות המקצועי, נוכל להוביל את הנוער של נשר לעשייה חברתית, חיובית ומעצימה. אמשיך ואפעל עמכם כנציגי הנוער לקידום ופיתוח הנוער בעיר ".

מנהל יחידת הנוער בנשר, אור מורדו, ציין כי: "כשמו אני בטוח שקול ישמיע את קול הנוער בצורה הטובה ביותר. דווקא בימים אלה בהם אנחנו נמצאים באתגר משבר הקורונה ישנה חשיבות גדולה בנתינת מענה לצרכי הנוער."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

חדשות היום

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה הבוקר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי חיפה נגד קיריל ארט, מורה לריקוד בן 29 מתל אביב, שלימד במשך שנים בסטודיו לריקוד בקריות בחשד לעבירות מין חמורות בקטינה שלמדה אצלו בסטודיו

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות מין חמורות שבוצעו בקטינה, תלמידתו לשעבר לריקוד בסטודיו. בנוסף מואשם הנאשם במעשה מגונה בקטין נוסף, תלמיד אף הוא. על פי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות