04.07.2022

יום שני

צילום: המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל תמך בשיפוץ אולם ספורט בבית ג'אן בסך של 1,000,000 ₪: "נמשיך לחזק את תושבי היישובים הדרוזים והצ'רקסים"

חנוכת אולם הספורט נערכה במעמד השר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, עודד פורר, מנכ"ל משרדו, אילן שוחט, השר במשרד האוצר, חמד עמאר וראש מועצת בית ג'אן, ראדי נג'ם.

המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ממשיך לחזק את הפריפריה והשיק הערב (ראשון, 19.6) את אולם הספורט החדש בבית ג'אן. המשרד תמך בשיפוץ ושדרוג אולם הספורט בסך של 1,000,000 ₪ במסגרת החלטת ממשלה והתכנית לפיתוח ולהעצמת היישובים הדרוזיים והצ'רקסים. במטרה לחזק את התושבים בישובים הפריפריה המשרד מוביל מהלך כולל שבמסגרתו המשרד מסייע לרשויות המקומיות בתמיכה תקציבית לשם עבודות שיפוץ ושדרוג מבני ציבור עירוניים וציודם.

השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, עודד פורר: "שדרוג אולם הספורט הוא עוד צעד ביעד שהצבתי עם כניסתי לתפקיד בחיזוק הפריפריה והקהילה המקומית בין היתר על ידי יצירת מרכזים תרבותיים שיסייעו להפוך את הפריפריה למרכז. אני מודה לשר חמד עמאר, על השותפות והדחיפה בנושא חיזוק העדה הדרוזית והצ'רקסית"

השר במשרד האוצר חמד עמאר: ״אני מודה לשר עודד פורר על הפעילות שלו ושיפוץ האולם.

מגיע לבית ג׳אן גם מגרש כדורגל. ברגע שראש המועצה יסיים לתכנן את המגרש היישוב, נוכל להתקדם ולדאוג שגם בבית ג׳אן יהיה מגרש כדורגל ראוי. מתחייב לכך שתקציב לא יחסר להקמת המגרש ביישוב.״

אילן שוחט מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל: "בית ג'אן נמצאת בתהליך של צמיחה והתחדשות בתחומים רבים. חניכת אולם הספורט המשודרג בישוב מצטרף לשורה של פרויקטים בהם תומך המשרד וימשיך לתמוך גם בהמשך".

ראש מועצת בית ג'אן, ראדי נג'ם: " בזכות שיתוף הפעולה הפורה, תושבי בית ג'אן יזכו להתאמן באולם ספורט מפואר ואיכותי ששופץ ושודרג בסטנדרטים הכי גבוהים. בשמי ובשם כל תושבי היישוב, אנו מודים לכל מי שפעל למען הצלחת הפרויקט. הערכתי הרבה לכבוד השר עודד פורר ולמנכ"ל המשרד ידידי אילן שוחט שכיבדו אותנו בנוכחותם באירוע חגיגי במיוחד.  נמשיך להשקיע ולפעול יחדיו ככל הנדרש למען רווחת תושבי בית ג'אן."

תמיכה זו מצטרפת לשורת צעדים שהמשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל מוביל ומתקצב בישוב בית ג'אן בשנים האחרונות, ביניהם תקצובו של מרכז הצעירים בישוב במטרה לקדם את השתלבות הצעירים בחיי החברה הישראלית. תכנית זו הינה אסטרטגית, המבקשת לשים את נושא הצעירים על סדר היום הלאומי, החברתי והכלכלי. מרכז הצעירים מקדם פעילות בתחומי עידוד התיישבות של צעירים וחזרתם של בני מקום שעזבו למרכז הארץ, סיוע בפיתוח קריירה, תעסוקה ויזמות עסקית, עידוד להשכלה גבוהה ואקדמיה, מנהיגות ומעורבות חברתית, פיתוח קהילות יישוביות, קידום פעילויות תרבות ופנאי.

צילום: המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות