02.08.2021

יום שני

משטרת ישראל

המשטרה עצרה ירי שבוצע לעבר בית מגורים בכפר כאבול

ביום שישי (13/11) בשעות הלילה המאוחרות התקבל דיווח במשטרה אודות ירי שבוצע לעבר בית מגורים בכפר כאבול. תגובה מיומנת ומהירה של השוטרים הביאה למעצרו של צעיר החשוד (23,כאבול) בירי ובתפיסת הנשק, אקדח CZ.והיום במוצאי שבת יתקיים דיון בבית משפט השלום בחיפה בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו. 

לפני מספר ימים בשעות הלילה המאוחרות, במסגרת הסכסוך, בית מגורים לא מאוכלס עלה באש ותגובה מהירה של כוחות משטרה יחד עם לוחמי האש מנעה נזק גדול לבית. 

בחודש האחרון משטרת ישראל פועלת בכפר כאבול בכוחות מתוגברים בשל אירועי אלימות בין שתי משפחות בכפר.
הפעילות כוללת:
▪️חקירות מהירות ומעצרים של חשודים המעורבים בסכסוכים האלימים.
▪️בוצעו חיפושים רבים בחשד להחזקת אמצעי לחימה במהלכן נתפס אקדח מסוג FN ותחמושת רבה.
▪️כוחות משטרה ולוחמי משמר הגבול אשר נמצאים בכפר ומבצעים סיורים רצופים על מנת למנוע הסלמת הסכסוך, אשר עלול להוביל לפגיעות בנפש. 

באירועים האלימים מעורבים משפחות נורמטיביות, אשר חלק מראשיהם משמשים בתפקידים ציבוריים, האירועים האלימים מטילים צל כבד על חיי התושבים ואיכות חייהם ועלולים לגרום פגיעה בנפש וברכוש ובמרקם היחסים ביניהם*

משטרת ישראל רואה בחומרה רבה אירועי אלימות בכלל, בדגש על אירועים בהם מעורבים אישים המשמשים בתפקידים ציבוריים והשוטרים יפעלו בכל האמצעים והמישורים על מנת לאתר את אותם עבריינים אלימים ולמצות עימם את הדין. בד בבד, משטרת ישראל קוראת לתושבים ולהנהגה המקומית לגלות אחריות, להתערב בנעשה ולפעול באופן מיידי להרגעת הרוחות במטרה להשיב את השקט לכפר.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד חדש לבסיס חיל הים בחיפה

דובר צה"ל: תת-אלוף טל פוליטיס נכנס לתפקיד מפקד בסיס חיפה של זרוע הים הערב (א'). טקס החילופים התקיים במעמד מפקד זרוע הים, אלוף אליהו שרביט, מפקדים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות