14.06.2021

יום שני

קרדיט משטרת ישראל

המשטרה אספו ראיות כנגד תושב אום אל פחם בן 30 שביצע ירי בתוך מועדון בנצרת

חוקרי היחידה המרכזית במחוז צפון אספו ראיות כנגד תושב אום אל פחם בן 30 שביצע ירי בתוך מועדון בנצרת בזמן שהיו בתוכו מבלים, ופרקליטות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום חמור בבית המשפט המחוזי בנצרת, בין היתר, בעבירות של נשיאה והובלת נשק, ניסיון לחבול בכוונה מחמירה וירי בשטח בנוי.

ביום שישי (18.9.20) לפנות בוקר התקבלה הודעה במוקד 100 של משטרת ישראל על קטטה במועדון בנצרת במהלכה בוצע ירי לעבר שני אנשים שנפצעו ופונו לבית החולים בנצרת. 
שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום אספו ממצאים ופתחו בחקירה. במהלך החקירה התקבלה הודעה מבית החולים כי לאחר מאמצים רבים הרופאים נאלצו לקבוע את מותם של שני הפצועים, האחד בשנות ה-40 לחיו תושב נצרת והשני בשנות ה-20 לחיו תושב אום אל פחם.

במהלך החקירה עלה כי במועדון התקיימה מסיבה סגורה שבמהלכה הרחיק הבעלים של המועדון את הנאשם בשל התנהגותו.
הנאשם  הזעיק את אחיו שהגיע לאחר חצי שעה מאום אל פחם, מלווה בחבר.
האחים נפגשו  מחוץ למועדון והנאשם נכנס לתוכו כשהוא אוחז באקדח, יורה לכל עבר וצועק בשמו של הבעלים שהוציא אותו מהמועדון. 

כתוצאה ממעשיו במקום נוצרה המולה והנאשם פנה לצאת מהמקום. 
בדרכו החוצה, אחיו של הנאשם נפצע כתוצאה מירי, והנאשם יחד עם חברם פינו אותו לבית החולים בנצרת שם הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. במקום נפגע גם מאבטח של המועדון  מהירי, מותו נקבע בבית החולים.
חוקרי המשטרה אספו ראיות רבות להוכחת אשמתו של הנאשם, הראיות כללו עדיות שמסרו עדים לארוע, ראיות פורנזיות מגובות בעדות מומחים ותצלומים ממצלמות אבטחה, כלל הראיות הועברו לפרקליטות מחוז נצרת שהגישו נגדו כתב אישום חמור, בין היתר, בעבירות של נשיאה והובלת נשק, ניסיון לחבול בכוונה מחמירה וירי בשטח בנוי. כתב האישום מלווה בבקשה למעצר עד תום ההליכים. 

משטרת המחוז הצפוני משקיעה משאבים רבים בישובים בחברה הערבית על מנת למגר את הפשיעה האלימה ולהביא לשינוי תרבותי באשר לקלות השימוש באלימות וירי בסכסוכים. מתחילת השנה נתפסו במחוז הצפוני של המשטרה אמצעי לחימה רבים ביניהם 400 כלי נשק (רובים ואקדחים) שיורים תחמושת חיה כנגד 249 עבריינים הוגשו כתבי אישום בעבירות הקשורות באמצעי לחימה ובקשות למעצרם עד תום ההליכים.
פעילות המשטרה בחברה הערבית, מתחילה בפעילות הסברה בבתי הספר, עוברת דרך גילוי מוקדם של חשד להתפרצות סכסוכים בין תושבים בישובים, איתור וחיסול שרשרת הברחה ואספקת כלי נשק לגורמי עבריינים,  ומסתיימת בתפיסת נשקים ,מבצעי ירי ומחוללי אלימות והבאתם לדין.

משטרת ישראל קוראת לכל גוף ציבורי ובכלל זה להנהגה הפורמלית והלא פורמלית של החברה הערבית להירתם למאבק באלימות ולקחת חלק פעיל בשינוי נורמות ההתנהגות של שימוש באלימות וירי בסיכסוכים בקרב האזרחים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקור בבנימינה- גבעת עדה: "כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו, התפקיד של כולנו להיות ערוכים לכל תרחיש"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין ערך ביקור מקצועי במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ונועד עם ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המעצה ניצן מחנאי גרמן,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות