11.04.2021

יום ראשון

המחסן עדי זאק הרים מסיבה במתחם חיסוני קורונה במרפאת רש | צילום: דוברות כללית

המחסן המזמר: נידב את כישוריו המקצועיים כדי ג'י והרים מסיבת פורים במתחם

עדי זאק – חובש שמחסן במתחם הקורונה של כללית במרפאת רש במרכז הכרמל בחיפה – נידב את כישוריו המקצועיים כדי ג'י והרים מסיבת פורים במתחם

עדי זאק עובד בשבועות האחרונים כמחסן קורונה, בזכות היותו חובש בצבא ולאחר שהחליט כי עדיף לעבוד ולסייע למבצע החיסונים החשוב, בהיותו מושבת כבר חודשים רבים מהעיסוקים שלו כרגיל כשחקן, עורך מסיבות ודי ג'י מצליח.

המחסן עדי זאק הרים מסיבה במתחם חיסוני קורונה במרפאת רש | צילום: דוברות כללית

כשהגיע פורים נרתם ליוזמתה של האחות גלית בוטון, מנהלת המתחם החיסונים ואחות אחראית במרפאה היועצת רש במרכז הכרמל לערוך מסיבת פורים, שניהם הפתיעו את הצוות שהגיע בתחפושות והמתחסנים באירוע משמח שנערך כמובן תחת כללי התו הסגול.

עדי החליף את המזרק במיקרופון והקפיץ את כולם במוסיקה משמחת ששחררה  מלחצי התקופה. המתחסנים, שחלקם הגיעו בחשש סיפרו שהמוסיקה והאוירה השמחה השכיחו את הפחדים והכל עבר בקלות מהצפוי.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הכירו בטינדר וניהלו קשר כמה חודשים

ההפתעה היתה רגע לפני המפגש, כשהאישה העבירה את הטלפון לקביעת מיקום הפגישה והבעל נדהם היא מרצה באוניברסיטה, הוא איש צבא בדרגה בכירה ויחד הם נשואים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות