16.05.2022

יום שני

צילום: דוברות עיריית חיפה

עידוד בבידוד: עיריית חיפה השיקה מארזי משחק ויצירה לילדי הגנים הנמצאים בבידוד

בימים האחרונים הכינה המחלקה לחינוך קדם-יסודי בעיריית חיפה, בשותפות עם חיפה בוסטון ובית ״הורים במרכז״ כ- 1,500 ערכות ״עידוד בבידוד״ – מארזי משחק ויצירה להעלאת מצב הרוח של ילדי הגנים בעיר שחלו בקורונה ונמצאים בבידוד.

צילום: דוברות עיריית חיפה

כל מארז כולל צבעי פסטל, בלוק ציור, צבעי מים, כלי כתיבה וכן בצק, חומרים נלווים והנחיות לפעילות חינוכית להכנת דמויות מפלסטלינה, בשילוב פעילות מוטוריקה עדינה ופעילות קוגניטיבית, בהתאמה לתוכנית הלימודים בגן.

המארזים מחולקים לכ-300 גנים ברחבי העיר והם יועברו לפי הצורך דרך הגננות לילדים המבודדים.
על מנת שכולם יוכלו להנות מהערכה ומזמן איכות עם ילדיהם, לדפי ההנחייה לשימוש ביצירות צורף ברקוד שבאמצעותו ניתן לקרוא את ההנחיות גם בשפות רוסית וערבית.

המהלך העירוני התאפשר הודות לתרומה כספית נאה של שותפות חיפה בוסטון, הנאמדת בעשרות אלפי שקלים.

מנהלת המחלקה לחינוך קדם-יסודי בעיריית חיפה, אוה לוי: ״בשיחות שקיימנו עם הורים, הם שיתפו אותנו בקושי להעסיק את הילדים בבית בזמן הבידוד. המארז עד הבית היא הדרך שלנו לתת תשומת לב לילדים החולים מצד אחד, ולאפשר להורים זמן איכות ופעילות חינוכית עם הילדים מצד שני״.

צילום: דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות