30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות המועצה המקומית עספיא

המועצה המקומית עספיא הצטרפה היום ל "יום ללא אלימות במערכת החינוך"


במסגרת היום המיוחד שהגתה שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא-ביטון, עסקו השיעורים במניעת תופעות האלימות. במערכת החינוך בעספיא מטפלים בנושאים ערכיים אלו לאורך כל השנה במטרה לייצר אקלים כיתתי ובית ספרי המשרה ביטחון ומעודד למידה

מערכת החינוך בעספיא קיימה היום (יום חמישי) יום למידה חברתי-ערכי, במסגרת יום ללא אלימות שיזמה שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון. השיעורים ביום המיוחד עסקו בנושא מניעת תופעות האלימות על כל סוגיה. "הערכים הללו הם נר לרגלנו לאורך כל השנה, ואנחנו גאים להיות חלק מיום כלל ארצי שמעצים את התלמידים", אמר ראש המועצה המקומית עספיא – בהיג' מנצור.

צילום: דוברות המועצה המקומית עספיא

בעספיא מתורגלת מערכת החינוך בהנחלת ערכים של ערבות הדדית וסובלנות בין התלמידים לאורך כל השנה. זאת כחלק ממדיניות עירונית ליצירת אקלים לימודי וחברתי, המעודד למידה טובה יותר ויוצר ביטחון אישי לכל תלמידה ותלמיד המגיעים לבית הספר. במועצה, באמצעות מחלקת החינוך, משקיעים משאבים כלכלים רבים גם בתחזוקת המבנים והסביבה הפיזית של בתי הספר לטובת אווירה רגועה יותר המורידה את מפלס האלימות ואף מונעת אותה.

המועצה המקומית עספיא מודה ומחזקת את התלמידים, המורים והמנהלים ואת כל מי שלקח חלק ביום המיוחד הזה

צילום: דוברות המועצה המקומית עספיא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות