30.11.2021

יום שלישי

השר לשעבר שי פירון צילום: מועצה אזורית מגידו

המועצה האזורית מגידו החלה בתהליך בחינת מערכת החינוך במועצה בהובלת שר החינוך לשעבר הרב שי פירון ומיכל ניגרי

המועצה האזורית מגידו החלה בתהליך עומק לבחינת מערכת החינוך במועצה במסגרתו יבחן לעומק מערך החינוך במועצה והתאמתו לעת הנוכחית ולהיותה חלק  מהמרחב הביוספרי.

במסגרת התהליך נבחנת מערכת החינוך במועצה על כל גווניה בהובלת שי פירון ומיכל נגרי, לשעבר מנכ"לית ומנהלת אגף החינוך בעיריית רעננה. המטרה: לקדם ולדייק את המענים החינוכיים לכלל הילדים והנוער במועצה ולהתאימם לרוח המועצה, כמרחב ביוספרי. מטרת התהליך לקדם את החינוך הביוספרי ולשלבו עם חידושי המאה ה-21. התהליך ימשך כחצי שנה ובמסגרתו יתבצע מיפוי, הבנת הצרכים המועצתיים וגיבוש מתווים ארוכי טווח.

פירון וניגרי כבר נפגשו עם הצוות המוביל בחינוך במועצה בראשות מנהלת מחלקת החינוך קרין שטרן, ביקרו בחוות אדמה, בפרויקט הילה (קידום נוער) ובמרכז שמח"ה, שם נפגשו גם עם הורים. פירון וניגרי סיכמו את המפגש הראשון כיום  מעורר השראה והביעו הערכה על כך שההורים שותפים מלאים בתהליך ומחווים דעתם על הנעשה ועל הרצוי להיעשות לדעתם בנושא.

מנהלת מחלקת החינוך קרין שטרן סיכמה: "מרגש ומשמח להיות במפגשים הראשונים עם שי פירון ומיכל ניגרי, מפגשים המלמדים, מחדדים ומאירים את החינוך במועצה. יש לפנינו תהליך חשוב שימנף את החינוך במועצה ויביא אותו לחשיבה ארוכת טווח ופסגות חדשות".

ראש המועצה איציק חולבסקי: "המטרה שלנו היא שמערכת החינוך תביא לידי ביטוי את המאפיינים הקהילתיים, הערכים החברתיים וחדשנות פורצת דרך. אין לי ספק שבסופו של ההליך מערכת החינוך במועצה ושותפיה הכוללים את התלמידים, הצוותים החינוכיים ההורים והקהילות, יצאו נשכרים ומחוזקים".

צילום: המועצה האזורית מגידו
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות