15.06.2021

יום שלישי

קרדיט: דוברות המשטרה

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה: מבצע ״אחריות מנצחת״

אמש ראש אג״מ ניצב אמנון אלקלעי יחד עם ס׳ ר׳ מנהלת אכיפה קורונה ארצית נצ״מ שלומי טולדנו וחברי מנהלת הקורונה ערכו סיור שטח ביחידות שיטור יישובי במחוז חוף וזאת בכדי לעמוד מקרוב אחר היערכות ופעילות כוחות המשטרה לאכיפת תקנות הקורונה

במהלך סוף השבוע שחלף, עם כניסתן לתוקף של ההגבלות המעודכנות שהוטלו ע"י הדרג המדיני על התנועה, ההתקהלות והמסחר, אלפי שוטרים נפרסו במגוון משימות במרחב העירוני והבינעירוני לפיקוח ואכיפה ברחבי הארץ, הכול במטרה למנוע את המשך התפשטות הנגיף בישראל.
במסגרת המאבק בנגיף הקורונה, הוקמו יחידות שיטור יישובי בהרכב של שוטרים שגויסו לצורך בצוע משימות האכיפה בשילוב פקחים עירוניים.


סממ״ז מחוז חוף תנ״צ שועאע תחאוכה קיבל את פני המבקרים ויחד עם ק׳ האג״מ של המחוז נצ״מ קובי קרני הם סקרו את פעילות השיטור היישובי במחוז. 
במחוז חוף קיימות שש יחידות שיטור יישובי בערים חיפה, נהריה, ירכא, ערערה,פורדיס ומעלה עירון ועתיקות להיפתח עוד שלוש יחידות נוספות בערים השונות. 

קרדיט: דוברות המשטרה


משטרת ישראל תמשיך לפעול יחד עם הרשויות המקומויות ויתר גורמי האכיפה לבלימת התפשטות הנגיף במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו. המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.
רק יחד נוכל לנצח את הנגיף.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות