30.07.2021

יום שישי

צילום: גדי נס

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל

החל ממחר (21/11) שעה 8:00 בבוקר ועד ליום חמישי (26/11) שעה 08:00 הכפר עוספיה הוכרז כאזור מוגבל

הכפר עוספיה יהיה סגור למבקרים ומטיילים והכניסה והיציאה לכפר  יותרו רק במקרים חריגים בהתאם לתקנות שעת חירום.

על מנת לאכוף את הגבלות התנועה פועלים מחסומים מאויישים בדרכי הגישה לכפר בשוטרי משטרת ישראל שימנעו תנועה לא הכרחית על מנת לשמור על בריאות הציבור ולמנוע את התפשטות הנגיף . 
בנוסף פועלים שוטרי משטרת ישראל בתוך תחומי הכפר על מנת לסייע לתושבים ולאכוף את ההנחיות כדי להבטיח את בריאות התושבים ומניעת התפשטות הנגיף. 
על פי התקנות לשעת חירום (נגיף קורונה החדש/אזור מוגבל), התש"פ- 2020 שנקבעו על ידי הממשלה הוחלט בין היתר כי –
רשאים לצאת מהאזור המוגבל:▪️קבלת טיפול רפואי שלא ניתן לקבל באזור המוגבל.▪️הליך משפטי שמחייב נוכחות מחוץ לאזור המוגבל.▪️הלוויה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה.▪️העברה של קטין שהוריו חיים בנפרד.▪️שוטרים, אנשי צוות רפואי, סוהרים, עובדי כב"ה או חיילים תושבי האזור המוגבל במסגרת תפקידם.▪️בנוסף ניתן לצאת לצורך חיוני אחר כגון עבודה חיונית לאחר קבלת אישור מרח"ל – רשות חרום לאומי. 

פניה לרח"ל לקבלת אישור מבוצעת בטלפון *104* בעברית ובערבית.
רשאים להיכנס לאזור המוגבל:▪️תושבי האזור המוגבל המתגוררים בו בדרך קבע.▪️כניסה לצורך אספקת מוצרים ושירותים חיוניים לרבות שירותי חשמל, מים, תקשורת ופסולת.▪️העברה של קטין שהוריו חיים בנפרד.▪️בעלי תפקידים לצורך ביצוע עבודתם של כוחות ההצלה (כב"ה, מד"א, משטרת ישראל, צה"ל),  צוותים רפואים ועובדי רפואה, עובדים סוציאלים, עובדי רווחה, עיתונאים נושאי תעודת לשכת העיתונות או איגוד העיתונאים.▪️בנוסף ניתן להיכנס לצורך חיוני אחר כגון עבודה חיונית לאחר קבלת אישור *מרח"ל* – רשות חרום לאומי. פניה לרח"ל לקבלת אישור מבוצעת בטלפון 104 בעברית ובערבית.
בתוך האיזור המוגבל:▪️מקומות עבודה ובתי עסקים שאינם מוגדרים כחיונים על פי ההנחיות יהיו סגורים. ▪️ אפשר לקיים שירות משלוחים- המשלוח יונח בסמוך לפתח בית המגורים.▪️השתתפות בהלוויה או בטקס חתונה מותרת רק קרוב משפחה מדרגה ראשונה ותחת המגבלה של 10 משתתפים במבנה סגור או 20 משתתפים בשטח פתוח. 
החמ"ל יהיה פתוח לטובת מענה ובקשות התושבים משעות הבוקר המוקדמות עד לשעה 22:00 בלילה. 
בשעות הלילה – כונן לילה
מספר הטלפון של החמ"ל 04-6663755
מספר טלפון כונן לילה 04-8391678
מספר טלפון לשכת הרווחה 04-9125363

שוטרי משטרת ישראל פועלים בכפר על מנת לסייע לתושבים לאכוף את ההנחיות משרד הבריאות ולהבטיח את בריאות התושבים, התושבים נדרשים להקפיד על קיום ההנחיות, להימנע ממגע ולשמור מרחק זה מזה, לא להתרחק מהבתים יותר מ – 1,000 מטר למעט קניית מזון או תרופות, להימנע מהתקהלויות ולהקפיד על לבישת מסכות במרחב הציבורי
 רק יחד ננצח את הנגיף
מידע נוסף ניתן לקבל במוקד 110 של משטרת ישראל.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות