11.04.2021

יום ראשון

צילום: ניר בלזיצקי

הכינו את בגדי-הים: עונת הרחצה בחיפה תיפתח בשבת הקרובה

עונת הרחצה בחיפה תיפתח בשבת הקרובה, ה- 20.3.21 • בתחום העיר חיפה כ – 17 ק"מ של חופים, מהם כ – 2.8 ק"מ חופי רחצה מוכרזים ומוסדרים, אשר לאורכם מוצבות תחנות הצלה, המאויישות בין השעות 08:00-18:00

אגף החופים של עיריית חיפה השלים את היערכותו לפתיחת העונה לאחר שעובדי האגף פעלו במהלך החודש האחרון בכוחות מתוגברים ובסיוע מתנדבים לניקוי הזפת שנפלטה לחופי הארץ ובכלל זה לחיפה. 
במקביל ביצעו עובדי האגף עבודות תחזוקה, שדרוג ופיתוח, אשר במסגרתם מטופלים נזקי החורף והושלמו עבודות ההנגשה בכל חופי הרחצה העירוניים. בתוך כך רועננו סככות ההצללה, תאי המלתחות, השירותים, תחנות ההצלה ועוד. המצילים והפקחים עברו ריענון והכשרה ולרשות מערך ההצלה הועמד ציוד קשר והצלה הכולל בין היתר חמישה אופנועי ים המוצבים בחופי קריית חיים, בת גלים, כרמל ודדו וזמיר.  

צילום: ניר בלזיצקי


חופי הרחצה של חיפה ממשיכים לשמור על יוקרתם. לאחר בחינת הוועדה הארצית את חופי הים העירוניים, החליטה הוועדה להעביר המלצה לוועדה הבינלאומית להענקת 12 "דגלים כחולים" לחופי הים של חיפה.
חופי הרחצה יפעלו על-פי מתווה התו הסגול. עיריית חיפה חוזרת ומזכירה כי יש לרחוץ בחופים המוכרזים בלבד ובשעות בהן ניתנים שירותי הצלה וכי הרחצה ללא פיקוח מציל אסורה ומסוכנת.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הכירו בטינדר וניהלו קשר כמה חודשים

ההפתעה היתה רגע לפני המפגש, כשהאישה העבירה את הטלפון לקביעת מיקום הפגישה והבעל נדהם היא מרצה באוניברסיטה, הוא איש צבא בדרגה בכירה ויחד הם נשואים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות