18.05.2022

יום רביעי

הכה, חנק ונמלט

חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה הבוקר כתב אישום נגד החשוד.

המשטרה פתחה בחקירה בתאריך 11.02.22, עם קבלת דיווח מתושבים הגרים בשכנות לדירת הקורבן ובן זוגה בנהריה על כך שנשמעו זעקות לעזרה מתוך הדירה.

בתוך כך, שוטרי תחנת נהריה הגיעו למקום ולאחר שדפקו בדלת ופגשו במתלוננת התברר כי החשוד ברח מהחלון ונמלט לשטח הרשות הפלסטינית עד שהסגיר את עצמו ביום 24.02.2022.

המתלוננת הועברה לקבלת טיפול רפואי לאחר שנגרמו לה חבלות.

לאחר פעולות חקירות מאומצות ומקצועיות ולמרות מורכבות התיק והקושי לגלות האמת הצליחה המשטרה לבנות תשתית ראייתית נגד החשוד בן 22 תושב ג'דידה מכר ומעצרו של הוארך מעת לעת, והיום כאמור, הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצרו של החשוד עד תום ההליכים כנגדו.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הרב הראשי לישראל דוד לאו במוקד זק״א במירון: בשנה שעברה טיפלתם במסירות ב45 מבוגרים וילדים שנהרגו באסון הכבד, מאחל שהשנה לא תהיה לכם עבודה"

הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו ורב משטרת ישראל הרב רמי ברכיהו, הגיעו לחזק את ידי המתנדבים במוקד זק״א במירון אשר במעלה ההר מירון סמוך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות