20.09.2021

יום שני

אילן פנחס צילום: דוברות ועד העובדים חברת החשמל

הישג חסר תקדים ליו"ר ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון אילן פנחס וקבוצתו – ניצחון בבחירות בסקטור המנהליים 0-36

לאחר שהוביל את וועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון להישגים גדולים בקדנציה הראשונה שלו, זכה היום יו"ר הוועד אילן פנחס להישג ענק כשהביס את יריבו בבחירות בסקטור המנהליים, שהקנה לו ולקבוצתו את כל 36 המושבים מטעם הסקטור במועצת העובדים והוא ימונה באופן רשמי בקרוב לקדנציה נוספת כיו"ר גם בזכות התמיכה הגורפת שלה הוא זוכה בשני סקטורים נוספים – אקדמאיים והנדסאים.

אילן פנחס : "אני נרגש מהתמיכה האדירה והגורפת שלה זכיתי היום יחד עם קבוצתי ואני מודה לעובדי ולעובדות החברה על האמון הרב וההערכה שזכיתי לקבל מהם לאחר ביצוע הרפורמה והשמירה על הביטחון התעסוקתי שלהם ושלהן. אני אמשיך להיות יו"ר וועד העובדים של כולם – של כל הסקטורים בחברה ונמשיך להיות וועד חזק ומלוכד!"

המנהיג שהלך הכי רחוק עבור העובדים. אילן פנחס , בן 57 תושב קרית ביאליק, חבר בארגון העובדים במשך 17 שנה, מתוכן שתי קדנציות כחבר המזכירות הארצית, וכאמור, שימש בקדנציה ראשונה כיו"ר הוועד הצפוני וכמ"מ יו"ר המזכירות הארצית של עובדי החברה וימשיך לקדנציה נוספת.

יו"ר ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון אילן פנחס ,"הוועד בראשותי, ימשיך לפעול באופן רציף ובשקיפות מלאה וימשיך לדאוג לאופק התעסוקתי של עובדות ועובדי החברה. הסלוגן שלי בבחירות היה – כשהולכים ישר מגיעים רחוק ויחד עם הקבוצה בראשותי נמשיך לפעול בדרך זו גם בארבע השנים הבאות".

בקרוב, תתכנס מועצת עובדי החברה הצפויה כאמור לאשר ובאופן גורף את בחירתו של אילן פנחס לקדנציה נוספת כיו"ר ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות