23.01.2022

יום ראשון

צילום: דוברות עיריית מוצקין

היסטוריה במוצקין: חיים צורי הפך לראש העיר הראשון שמצטרף לארגון ידידים

ראש עיריית קריית מוצקין, חיים צורי הוא ראש העיר הראשון בארץ שמתנדב בארגון מנכ״ל ידידים העניק לו את סיכת הארגון. בעקבות מקרי חירום ברחבי הצפון, החליט חיים צורי להרים את הכפפה: ״להציל חיים זה דבר עילאי ואני מודה לארגון ידידים על הנכונות והעבודה החשובה לאורך כל השנה״.

מנכ״ל ידידים, ישראל אלמסי: ״אני מברך את חיים צורי, שהוא ראשון ראשי הערים שהצטרף לארגון ידידים בדרכים, החשיבות של מתן כלים להצלת חיים ומעורבות אנשי ציבור בפעילות הזו תסייע לנו למנף את מערך המתנדבים ואת ההכרה בפעילות החשובה״.

צילום: דוברות עיריית מוצקין

סמנכ״ל ידידים, ליזי שטרן ומנהל סניף קריית מוצקין, העבירו סדנה בשטח לראש העיר על אופן חילוץ מרכב וצפו כיצד צורי לומד מהר ומבצע חילוץ מדוייק.

מנכ״ל הארגון, אלמסי, העניק לצורי את סיכת ארגון ידידים כאות הוקרה.

ראש העיר, חיים צורי: ״תודה לארגון ידידים שעושה עבודה נפלאה למען האחר ואני שותף לצורך להעלות על סדר היום את פעילות הארגון. להציל חיים ולסייע לאחר אלו דברים שמאחדים את הקהילה״.

ידידים – סיוע בדרכים הינו ארגון המספק עזרה ראשונה לא רפואית ללא כל עלות, בדרכים ובבתים בשלל תחומים, בהם: הנעת הרכב, סיוע בהחלפת גלגל, פתיחת רכב שננעל ועוד.

הארגון, הפועל בהתנדבות מלאה, מספק עזרה לזולת 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע, למעט שבתות וחגים.
ארגון ידידים פותח את דלתותיו בפני אזרחים המעוניינים להצטרף ולסייע בתחומים בהם הוא פעיל.

להצטרפות חייגו 1230 מכל טלפון.

לאתר ידידים: https://yedidim-il.org

צילום: דוברות מוצקין
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות