02.08.2021

יום שני

צילום: ניר בלזיצקי דוברות עיריית חיפה

היסטוריה בחיפה: בפעם הראשונה התולדות העיר חיפה נבחרה אישה ערביה לתפקיד סגן ראש העיר

מועצת עיריית חיפה אישרה אמש (ג׳) ברוב קולות את מינויה של חברת המועצה שאהירה שלבי לסגנית ראש העיר חיפה


ראש העיר חיפה ד״ר עינת קליש:" זהו ערב היסטורי בחיפה, כאשר לראשונה עיר הסבלנות והחיים המשותפים ממנה אישה ערביה לתפקיד סגנית ראש העיר. אני מאחלת לשאהירה הצלחה בתפקיד החשוב. ביחד נמשיך להוביל שינוי עמוק וחיוני בעיר בכלל ובחברה הערבית כאן בפרט. "זה לא מובן מאליו שבעיר גדולה בישראל תכהן ראש עיר אישה וסגנית אישה. שתינו שברנו תקרת זכוכית נוספת בדרך לחברה שיוויונית ושפויה יותר".


סגנית ראש העיר שאהירה שלבי: ״אני מודה לראש העיר על התמיכה הנחרצת והאמון שהיא נתנה בי יחד עם חברי מועצת העיר, הן ברמה האישית והן כנציגה של הציבור הערבי.  זה רגע מרגש עבורי להיות במעמד של כבוד. עבדתי שנים ברמה האישית להגיע לרגע הזה. ברמה הציבורית אני מעריכה את התמיכה של ראש העיר״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד חדש לבסיס חיל הים בחיפה

דובר צה"ל: תת-אלוף טל פוליטיס נכנס לתפקיד מפקד בסיס חיפה של זרוע הים הערב (א'). טקס החילופים התקיים במעמד מפקד זרוע הים, אלוף אליהו שרביט, מפקדים

מעקב
הודע על
guest
2 Comments
Oldest
Newest הכי מדורג
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות
איתמר

הייתי מתלהב יותר מסגנית ראש עיר ערבייה מתונה. תומכת בדו קיום, לא סגנית ראש עיר ערבייה שהיא שותפה של רג׳א זעאתרה הפירומן שרוצה לשרוף את הדו קיום בחיפה ולהפוך אותה לבירת לאומיות פלסטינית

יוסף מהעירייה

היה כבר ראש עיר ערבי – חסן שוקרי כיהן כראש העיר חיפה בין השנים 19201914 ובשנים 19401927.