20.09.2021

יום שני

צילום: איגוד ערים חיפה להגנת הסביבה

היום נערך סיור של השדולה הפרלמנטרית להבראת מפרץ חיפה בהובלת איגוד ערים

את הביקור התחילו בסקירה בהובלת ד"ר ליהי שחר ברמן מנכ"לית האיגוד, את המצב כיום באזור והאתגרים העיקריים בנושא הזיהום באזור מפרץ חיפה. לאחר מכן התקיים שיח בהובלת עו"ד שרית גולן שטיינברג יו"ר האיגוד בו הציגו פתרונות ודרכים לתחילת תהליך פינוי המפעלים. לאחר מכן יצאו המשתתפים לשיט בנמל חיפה

צילום: איגוד ערים חיפה לאיכות הסביבה

עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים: "אני מודה לחברי השדולה על הביקור והמפגש החשוב היום. מדינת ישראל חייבת לפעול באופן מיידי לסגירת התעשייה המזהמת במפרץ חיפה. זהו מהלך אינטגרלי במאבק הלאומי והבינלאומי במשבר האקלים. תושבי אזור מפרץ חיפה לא צריכים להמשיך לסבול מחוסר האחריות של הגורמים המזהמים ועצימת עיניים של ממשלת ישראל. השדולה היא כלי חשוב המצטרף למאבק למען עתיד האזור ואנו מברכים על המחוייבות של חבריה למאבק."

צילום: דוברות איגוד ערים חיפה להגנת הסביבה

ד"ר ליהי שחר ברמן, מנכ"לית האיגוד: "אני מברכת על הביקור של השדולה היום. האתגרים הרבים איתם מתמודד האיגוד מרוכזים בעיקר במפעלים המזהמים ובנמל חיפה. תושבי אזור מפרץ חיפה לא צריכים להמשיך לסבול מן הזיהום הסביבתי ולחשוש לבריאותם ובריאות ילדיהם."

צילום: איגוד ערים חיפה להגנת הסביבה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות