23.06.2021

יום רביעי

צילום: דוברות עיריית מוצקין

החל מבצע הקמת אולם הספורט בביה״ס החדש ע״ש רעיית הנשיא ריבלין

הבוקר הגיעו משאיות עם מנוף ומבנים יבילים ובשיתוף אגף ההנדסה ברשות הקמת אולם הספורט החדש בריבלין יוצא לדרך.

מנכ״ל העירייה, יריב גסר ומהנדס העיר, רוני טובי פיקחו הבוקר על המבצע וביעילות רבה פעלו שתנועת המשאיות לא תורגש ולא תיצור שום פקק בעיר. המשאיות המרובות חנו בחניון ייעודי בצפון העיר ותזמנו כניסה לריבלין על פי הוראת מפקח הבנייה שעמד בכניסה למתחם ופיקח ביעילות שאף תושב לא יתקרב לאיזור הבנייה מטעמי בטיחות.

מנכ״ל העירייה, יריב גסר: תנופת הבנייה והפיתוח שמוביל ראש העיר מורגשת כל הזמן. זה לא מובן מאליו שבתקופה שלא היתה ממשלה, העירייה בהנחיית ראש העיר ממשיכה בפרוייקטים המגוונים ברחבי העיר ובקידומם.

צילום: דוברות עיריית מוצקין

ראש העיר, חיים צורי : ״בית הספר ריבלין בתנופת בנייה, אני סמוך ובטוח שבתחילת שנת הלימודים הבאה נקצור את הפירות לרווחתם של התלמידים״.

בית הספר היסודי ריבלין, שישמש בית ספר לאומנויות, ממוקם במבואות נווה גנים ומשכנות אמנים נקרא כאמור על שמה של רעיית הנשיא נחמה ריבלין ז״ל ונשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין (שייבדל לחיים ארוכים).

צילום: עיריית מוצקין
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות