23.06.2021

יום רביעי

קרדיט: עיריית חיפה

הושק תכנית פעילות ייחודית לעומדים לפני בחינות בגרות וגיוס לצה"ל

התכנית כוללת 3 ימי פעילות בשבוע שתתקיים במרחבים פתוחים על פי הנחיות משרד הבריאות תוך שימוש במשאבים עירוניים והפיכת העיר למרחב לימודי המזמן חווית למידה יצירתית חדשנית  ומותאמת שתכלול בין היתר*: סיורים ברחבי העיר בהדרכת מוזיאוני חיפה, מפגשים בתאטרון העירוני במרחב הפתוח, יציאה לים באמצעות המרכז הימי ומפגשי הכנה לצה"ל בדגש על חיל הים.

כמו כן בתכנית: פעילויות ספורט מגוונות שיערכו במתקני הספורט הפתוחים, מפגשים עם מהנדסים וחוקרים בחברות ההיטק אשר יחשפו את  התלמידים  לעולם חדשני וטכנולוגי  בתחומי הביו-רפואה, הבינה המלאכותית, העולמות הווירטואליים, והפיתוחים האחרונים בעולם המדע כחלק מהתמודדות עם מגפת הקורונה. כל זאת באמצעים דיגיטליים ולמידה משולבת. 
התכנית ההפגתית תפעל לצד הלמידה מרחוק ותיתן מענה לצורך של התלמידים למפגש חברתי וכחלק מתהליך של חזרה הדרגתית לספסל הלמודים.

סיגל ציוני חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה הודתה למינהל החינוך ,למנהלי בתי הספר ולצוותי ההוראה, לתיאטרון חיפה, חברות ההיי טק ולכל יתר השותפים הלוקחים חלק בתכנית ואמרה: "תלמידי יא-יב עומדים בפני תקופה מאתגרת של בחינות בגרות לצד ההכנות לגיוס לצה"ל ולשרות בפורמטים השונים ומחובתנו להעניק להם את המענים הרלוונטיים ולחזקם מעבר לעבודה הפדגוגית החינוכית  גם חברתית ורגשית  ע"י מפגשים וקשר אישי וחם עם דמויות משמעותיות בחייהם שיתקיימו תחת מגבלות מגפת הקורונה.  מדובר בפעילות בעלת חשיבות גדולה שתאפשר להחזיר את התלמידים לשגרה שפויה ובריאה תוך שמירה קפדנית על הנחיות משרד הבריאות".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות