16.06.2021

יום רביעי

צילום: דוברות כללית

הורחבה מחלקת התפתחות הילד בכללית במחוז חיפה

בעקבות הרפורמה בתחום התפתחות, העליה בביקוש והרצון ולשפר את זמינות שירותי התפתחות הילד פתחה כללית ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי 5 שלוחות חדשות של מכוני התפתחות הילד, המסונפות למכונים הגדולים והוותיקים שלה.

ד"ר לילך שמר מאירי, מנהלת היחידה המרחבית להתפתחות הילד ונוירולוגית ילדים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מציינת שתחום התפתחות הילד במחוז חיפה וגליל מערבי נמצא בתהליך של התפתחות וצמיחה בעקבות עליה בביקוש והרפורמה של משרד הבריאות בתחום ועל כן הוחלט על פתיחתן של שלוחות חדשות:

למכון הגדול של כללית חיפה מצטרפים שלוחה במרפאת ארמון שפועלת בצמוד למרכז לבריאות הילד ושלוחה במרפאת פרונט ברחוב גאולה, בה פועלת גם מרפאה להפרעות קשב.

באיזור הקריות נפתחה בצמוד למרפאת כללית בקרית שמואל שלוחה של המכון המרכזי בקרית שמריהו.
בגליל המערבי נפתחה בעראבה שלוחה של המכון בכרמיאל, שפועלת במרפאת ילדים של ד"ר סח זאהר.

בכל אחת מהשלוחות, שעוצבו באופן ידידותי לילדים, ניתנים  טיפולים התפתחותיים על ידי צוות התפתחותי רב מקצועי מנוסה שכולל רופאים מומחים, עובדות סוציאליות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים ועוד.

מכללית נמסר כי, פתיחת השלוחות באה להנגיש ולהתאים את השירותים לצרכים  הולכים וגדלים בתחום התפתחות הילד, גם על רקע מודעות גוברת של צוותים והורים וכן נוכח מגמות של עליה בלידות מוקדמות ומרובות עוברים, מסיבות שונות. כמו כן, מתוך רצון להנגיש, פיזית ותרבותית, שירות חשוב זה לאוכלוסייה מגוונת ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי שמתפרש על פני איזור גדול ומורכב גם מבחינה סיוציו- דמוגרפית.

צילום: דוברות כללית
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מועצת עיריית חיפה אישרה תוספת תקציב של 47.5 מיליון ₪ לשיפור תשתיות ולתגבור מערך הניקיון, הגינון, הביטחון והבטיחות בשכונות העיר

רה"ע עינת קליש רותם: "לאחר חודשים של לימוד אישרנו אמש תקציב שיאפשר להוציא אל הפועל תכניות עבודה המתמקדות בשיפור כלל היבטי הניקיון במרחב הציבורי, והעלאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות