18.05.2022

יום רביעי

תמונת המקהלה בהופעת הבכורה

הופעת בכורה למקהלה "שווים בקול"

בחודש בו מציינים את קבלת השונה ומדגישים את השוויון של אנשים בעלי מוגבלויות, התקיימה בקריית ביאליק הופעת בכורה למקהלה המשלבת "שווים בקול".

המקהלה, בניהולו המוסיקלי של רועי ברקוביץ, מונה 13 זמרים, גברים ונשים, חלקם עם מוגבלויות שונות – פיזיות, חושיות וכנגטיביות וחלקם ללא מוגבלויות.

המקהלה הוקמה לפני כ – 5 חודשים וחבריה מתאמנים אחת לשבוע באשכול הפיס בקריית ביאליק. למקהלה אף הצטרפו זמרים מהקריות הסמוכות ומעכו אחרי שהוקסמו מרעיון ההשתלבות בין אנשים עם וללא מוגבלויות כמחנה אומנותי משותף ומאחד בין כולם.

רועי ברקוביץ שמוביל את הפעילות הייחודית ויוצאת הדופן ברגישות ואכפתיות ויוצר אווירה של הכלה בין מרכיבי המקהלה השונים עד לבניית שפה מוסיקלית משלבת.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "קריית ביאליק היא עיר של כל תושביה ואנו מוכיחים זאת בכל תחומי חיינו החל מהנגשה הפיזית ועד קיום פעילויות משותפות. אני גאה בהרכב האומנותי החדש שתוך זמן קצר הצליח להעמיד הופעה שלמה ומרשימה".

קריית ביאליק, כלת "אות נגישות ישראל", חרתה על דגלה את בשורת הנגישות וקבלת האחר בכל תחומי העשייה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות