20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות מועצת מגידו

הונחה אבן פינה להרחבת מושב עין העמק

אבן הפינה להרחבת מושב עין העמק הונחה בערב החג במעמד בכירי המועצה האזורית מגידו, אנשי היישוב והחטיבה להתיישבות וזאת לאחר שנים רבות של המתנה.

ההרחבה במושב שנוסד בשנת 1944 , תכלול 143 יחידות דיור והעבודות כבר מתבצעות במרץ בשטח כאשר ראשוני המתיישבים החדשים נטלו גם הם חלק בטקס המרגש שנערך במעמד ראש המועצה איציק חולבסקי, מנהל חבל צפון בחטיבה להתיישבות עמית נצר, מנכ"ל המועצה אברהם אזולאי, יוסי לוי מזכיר היישוב, מוטי ניסים נציג היישוב במליאה, שי יזרעאלי יו"ר היזרעאלים, יו"ר הועד המקומי איציק יעקב והרב אברהם ניסים רב המושב שאמר כי סמלי הוא שהטקס נערך בערב ראש השנה תשפ"ב שראשי התיבות שלה 'תהיה שנה פורחת בבנייה'.

ראש המועצה חולבסקי הודה לאנשי היישוב והמועצה על פועלם למען הבנייה במושב וציין את שיתוף הפעולה עם החטיבה להתיישבות. "זהו יום שאנחנו ותושבי עין העמק מייחלים לו שנים רבות. ההרבה תביא לתנופה אדירה של המושב, לצמיחה חברתית וקהילתית מבורכת ויחד עם הנהגת המושב נמשיך לפעול להעצמה ופיתוח של המושב הנפלא הזה"

צילום: דוברות מועצת מגידו
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות