18.05.2022

יום רביעי

צילום: ראובן כהן מועדון כדורגל מכבי חיפה

הונחה אבן הפינה לרחוב ע"ש יעקב שחר בחיפה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

בטקס מרגש ובמעמד ראש העיר ומכובדים רבים הונחה אבן הפינה לרחוב על שמו של נשיא המועדון שאמר: "כולם שותפים מלאים לכבוד שהעירייה מעניקה לי בקריאת רחוב על שמי"

הבוקר (רביעי) נערך בסמוך לאצטדיון סמי עופר, טקס הנחת אבן פינה לרחוב שייקרא על שמו של נשיא מועדון כדורגל מכבי חיפה, יעקב שחר. הטקס נערך במעמד ראש העיר, הגברת עינת קליש רותם, ומכובדים רבים בהם מזכיר הממשלה, שלום שלמה, יו"ר מנהלת הליגות, מר ארז כלפון וסגן ראש העיר, נחשון צוק. 

הנשיא שחר אמר בנאומו: "מאז שהגענו לחיפה ועד היום, אנו פועלים ביושר עם דגש על חינוך ,רמת התנהגות ועשיה למען הקהילה. הפכנו את קבוצת הכדורגל שלנו למועדון מוביל בישראל, המוכר ומכובד גם מחוץ לגבולות ארצנו. הבאנו כבוד לכדורגל הישראלי בכלל ולעיר חיפה במיוחד. על הפעילות הברוכה שלנו לאורך זמן, מוקירה היום העיר חיפה ומניחה אבן פינה לרחוב על שמנו. לא טעיתי כשאמרתי על שמנו. להצלחות שלנו גורמים מנהלי ואנשי המועדון, המאמנים, השחקנים והקהל הנפלא שלנו, שמלווה אותנו בבית, ובמשחקי חוץ וכמובן המשפחות שלנו ובתוכם המשפחה שלי ואשתי נילי שהכדורגל בא לעיתים על חשבון דברים חשובים אחרים. כולם שותפים מלאים לכבוד שהעירייה מעניקה לי בקריאת רחוב על שמי".

ראש העיר חיפה, עינת קליש רותם: "הודות לתרומתו הרבה, הפך מועדון מכבי חיפה בכדורגל לאימפריית כדורגל בעלת שם עולמי, שהישגיה הביאו כבוד רב לעיר".

סגנו של שחר, עוזי מור: "יענקל'ה באת מאהבה. מאחל לבאי רחוב זה שיבואו מאהבה בדמותך ובצלמך, יענקלה"

צילום: ראובן כהן מועדון כדורגל מכבי חיפה

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות