19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות המועצה האזורית חוף הכרמל

הונחה אבן הפינה להקמת תחנת מד"א בעתלית

טקס הנחת אבן הפינה לתחנת מגן דוד אדום שתוקם בעתלית נערך השבוע (ב'). התחנה, ע"ש ולזכר שולמית כרפיס ז"ל, תהווה את מרכז הרפואה הדחופה של עתלית ושל צפון המועצה, וצפויה להתחיל לפעול כבר בתוך כשנה.

בטקס המכובד השתתפו התורם דוד כרפיס ומשפחתו, תושבי עתלית ונבחרי הציבור מהיישוב, נציגות ונציגי מד"א ואנשי המועצה האזורית חוף הכרמל.

דוד כרפיס, שתרם את הסכום הנדרש להקמת התחנה ע"ש אשתו ז"ל שולמית כרפיס, אמר באירוע: "אני מאוד שמח היום, כי אני בטוח שאם הייתי שואל את שולה מה היא הייתה רוצה שאני אעשה בשביל הקהילה בשמה – היא הייתה הולכת בדיוק על זה. שולה כל חייה הייתה למען אחרים, עשתה ופעלה למען הקהילה. תחנת מד"א ביישוב, שתציל חיים רבים כל כך, מסמלת אותה ואת האישיות שלה בצורה הכי טובה שאפשר." 

ראש המועצה אסיף איזק אמר "זהו יום מרגש מאוד, שבו אנחנו מציינים שיתוף פעולה שמציל חיים – פשוטו כמשמעו. החיבור בין משפ' כרפיס התורמים, מד"א והמועצה, יביא לשינוי משמעותי בתחום הרפואה הדחופה בחוף הכרמל. השינוי הזה הוא צעד נוסף בדרך להגשמת החזון שלנו – פריסה מלאה של נקודות מד"א לאורך כל המועצה. התחלנו עם הנקודה במיר"ב שנחנכה לפני כ 5 שנים, נמשיך כעת עם התחנה החדשה שתקום כאן בעתלית, ובהמשך מתוכננת לקום תחנה נוספת גם בקיסריה.  תודה גדולה למשפ' כרפיס על התרומה הנדיבה, וכמובן לשותפינו במד"א."

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מודה לתורמים הנכבדים, משפחת כרפיס, אשר הודות לתרומתם מגן דוד אדום ישפר את המענה הרפואי ויקצר את זמני התגובה לטובת תושבי עתלית והסביבה. אני מודה למועצה האזורית חוף הכרמל והעומד בראשה על הנכונות לצעוד בשיתוף פעולה מלא למען התושבים ובריאותם. נמשיך לעשות הכל על מנת להמשיך ולקצר את זמני המענה ולהעניק את הטיפול הרפואי המהיר והמקצועי ביותר."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ בקרית אתא

העבודות מתבצעות במסגרת שיקום שכונות ותיקות בכל העיר במסגרת תוכנית הפיתוח העירונית, החלה עיריית עיריית קרית אתא בביצוע עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ כחלק משדרוג

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות