18.05.2022

יום רביעי

צילום: דוברות המשטרה

הודות לעירנותו של עובד אגף האכיפה העירוני סוכלה עסקת סמים בשכונת הדר

כחלק ממבצע "ייבוש ביצות", המתקיים בשיתוף פעולה בין עיריית חיפה למשטרת ישראל, נעצר הבוקר אדם אשר ביצע מכירת סמים ברחוב בילו

הבוקר, במהלך עבודתו, הבחין עובד אגף האכיפה של עיריית חיפה בעסקת סמים המתבצעת ברחוב בילו בעיר. העובד מיהר לעכב את הנוכחים עד להגעת כוחות המשטרה, אשר עצרו את השותפים לעבירה ועיכבו אותם לחקירה.

במהלך השבועות האחרונים מובילה עיריית חיפה יחד עם משטרת ישראל מבצע ממוקד, הנקרא "ייבוש ביצות", אשר במסגרתו מאחדים צוותי אכיפה עירוניים ומשטרתיים כוחות במטרה "לייבש" כל מוקד פעילות פלילית בשכונת הדר.

לצורך המבצע, מפעילה משטרת חיפה כוחות ייעודיים הנעזרים בכלבי גישוש ויחד עם אנשי אגף האכיפה העירוני מבצעים פעולות שיטור ואכיפה בנקודות מרכזיות בשכונה.

אילן חודדה, מנהל אגף האכיפה בעיריית חיפה: אנו נמשיך להילחם בתופעות העבריינות בשיתוף פעולה מלא עם המשטרה, על מנת שתושבי חיפה יוכלו לנהל את חייהם בשגרה, ללא כל פחד".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות