06.08.2021

יום שישי

קרדיט: annie29 via Twenty20

הוגש כתב אישום נגד שוטר סיור מתחנת כפר כנא בגין עבירות של גילוי בהפרת חובה והפרת אמונים

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה כתב אישום לבית משפט השלום בנצרת נגד בן אורן, שוטר סיור מתחנת כפר כנא, בגין עבירות של גילוי בהפרת חובה והפרת אמונים

על פי כתב האישום, מיום 26.12.18 ועד ליום 03.06.19  הפעילה המשטרה את נ' כסוכן סמוי, אשר גרם להפללת עבריינים שונים. עם חשיפתו של נ' כסוכן, ולצורך שמירה על בטחונו, בנתה משטרת ישראל מערך הגנה ואבטחה, במסגרתו נ' אף עבר להתגורר בדירה מאובטחת מטעם משטרת ישראל.סמוך לאחר חשיפתו כסוכן, ביום 04.06.19, הגיש נ' תלונה במשטרה נגד אחיו של הנאשם בגין איומים והטרדה. הנאשם ידע כי נ' טוען שהאח מאיים עליו.במסגרת תפקידו של הנאשם כשוטר,  בחודש נובמבר 2019 נודע לנאשם מידע סודי על אודות סידורי האבטחה המשטרתית בנוגע ל-נ'. 

בשיחת טלפון בין הנאשם לאחיו ביום 12.11.19, מסר לו הנאשם את המידע על סידורי האבטחה וזאת למרות שידע שהאח מסוכסך עם נ', ואף התבטא כמי שרוצה במותו. הנאשם ציין בפני האח כי "בעשרים לחודש נגמר השמירה עליו… בעשרים השמירה יורדת בעשרים ואחת הילד מת".הנאשם אף אמר לאחיו כי אם ישובץ לשמור על נ' "אני או הוא חוזרים לבית בארון", כלשונו. עוד ציין הנאשם בפני אחיו כי נ' מלווה למקום עבודתו בשמירה משטרתית אך בזמן העבודה אינו מאובטח. בנוסף ציין הנאשם בפני האח מידע שגוי לפיו נ' עובד בחנות "הום סנטר".בעקבות מסירת המידע הסודי על ידי הנאשם לאחיו, נאלצה משטרת ישראל להאריך את חוזה השכירות בדירה המאובטחת ואת מערך האבטחה על נ' במספר חודשים נוספים. בעקבות כך, השוטר הושעה מתפקידו.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות