01.08.2021

יום ראשון

קרדיט: שב''ס

ההרכב המוזיקלי של אסירי בית סוהר 'כרמל' במופע התנדבות לשני בתי אבות

בחודש יוני האחרון פנה אחד האסירים אל קצינת החינוך מרים תורג’מן וביקש לבדוק את האפשרות לנגן באורגן בשעות אחר הצהריים במרכז החינוך בביסר ׳כרמל׳ .שבועיים וחצי לאחר מכן אותרו עוד 3 אסירים שידעו לנגן ולשיר והוקם ההרכב המוזיקלי ׳כרמל׳ העושים חזרות 3 פעמים בשבוע. מאז החל לפעול הופיע הרכב האסירים המנגנים רק מול אסירי בית סוהר ׳כרמל׳ אבל הם חלקו רצון עז לצאת מחוץ לכתלי בית הסוהר ולהופיע בפני קהלים נוספים. 

ברוח משבר הקורונה התגבשה יוזמה חדשה ונוצר קשר עם בתי אבות מאיזור חיפה והצפון. כך נולד  מופע מוזיקלי של הרכב האסירים המנגנים מ׳כרמל׳ באמצעות שידורי vc. אתמול ב-30.11.20 התקיים מופע של ההרכב המוזיקלי בפני דיירי בית האבות ׳בן יהודה׳ בקרית-אתא ובחיפה אשר במהלכו ניגנו שירים בעברית, ערבית ורוסית ובין שיר לשיר היה שיח של האסירים המנגנים עם דיירי בית האבות ובזמן השירים הם אפילו קמו לרקוד.

מפקד המחוז הצפוני של שרות בתי הסוהר גונדר שרון שואן מקדם פעילות חברתית קהילתית של האסירים על מנת ליצר גשר ערכי חברתי אצל כל אסיר גם לאחר שהוא חוזר לחברה כי במקום שיש נתינה יש קבלה.

קרדיט: שב"ס
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות